Kategoriler

Sigaraya ZAM

Sigaraya ZAM

Uzun zamandır söz edilen sigara zammı bu defa erken geldi ! Artık ciddi anlamda can yakan sigara fiyatları bu defa aldı başını gitti . 

Temmuz ayının ilk haftasında TAPDK tütün ürünlerine ortalama 1 lira gibi bir  yapılması bekleniyor. Yapılacak olan zamla alakalı henüz resmi bir açıklama yapılmazken, muhtemel zam listesi ortaya çıktı.

Otomatik alternatif metin yok.

 

Listeye göre, bazı markalara 50 kuruş gibi bir zam yansırken, Marlboro ve Parlıament gibi en çok tüketilen lara 1 lira gibi bir zam yapıldığı görülüyor.

Sigara zamları 2 Temmuz'da geçerli olacak.

 

 

Çelikhan Tütünü neden popülerleşti  ?

 

Ülkemizde vatandaşlar son zamanlarda maddi sıkıntılar ve artan sigara fiyatlarından dolayı ya sigarayı bıraktı yada hazır paket sigara almak yerine biraz emek harcayarak sararak veya doldurma makinalarıyla doldurarak sigara içmeye başladı .

Aslında en güzeli alo 171 sigara bıraktırma hattını arayıp sigara bırakmak için randevu amacıylada alo 182 arayıp randevu almaktır aslında bizim önerimiz budur .
 
       Sigara bırakamayanlar için ise Güven Tütüncülük olarak bizim size bir tavsiyemiz olacak.
Önce kısa bir hesap yapalım madde madde .
 
Sigara içenlerin cebinden ne kadar para çıkar ;
 
1. Sigaraya 13 tl veren bir vatandaş ayda 290 tl yılda ise tam 3480 tl cebinden para çıkar . Bu parayla 3 yılda orta düzeyde bir araba bile alınır .
 
2. Sigarada 200den fazla koruyucu ve katkı maddesi vücuda ciddi zararlar verdiği haberlerde de duyduğumuz gibi çıkmıştı .
 
3. Karıkoca sigara içen bir ailede 6960 tl gibi inanılmaz bir gider oluşmakta . Parası olan için çok önemli olmasada bizim amacımız orta ve düşük gelir seviyesine öneride bulunmak .
 
Peki çelikhan tütünü ve adıyaman tütünü  alırsam ne kadar karlı olurum ?
 
1. Çelikhan tütünü 1.kg fiyatı 60 tl ile 140 tl arasında değişmektedir . Bir hesap yapalım
80 tl tütün aldınız ve sigara doldurmak için boş filitre yani makaron aldınız o da12 kutu alsanız 60 paket yapar . 12×5= 60 tl 1 adet sigara doldurma makinası 10 tl diyelim totalde
 
Tütün+Filitre+makina= 80+60+10= 150 tl’ye 60 paket katkısız ve sadece tütün içmiş olursunuz . Şimdi neden adıyaman tütünü bukadar popülerleşti ve onlarca dükkan açıldı anlamıştırsınız .
Aylık sigara masrafınız 70 tl olur yılda ise 840 tl olur yani sigaraya göre 3480 – 840 = 2640 tl karda olursunuz . 10 yılda 26400 tl güzel bir araba alabilirsiniz .
 
 
2 . Çelikhan tütünü bu anlamda en kaliteli tütünlerdendir . Sosyal medya hesaplarımızda,youtubeda veya sitemizde videolarla fotograflarla detaylı görseller sunmaktayız . Güven Tütüncülük 1895’den buyana tütüncülükte lider konumunu korumaktadır . Artık tonlarca tütün göndermenin yanısıra web sitemizlede tüm Türkiyemize de hizmek vermekteyiz .
 
Eğer sizde yaptığımız hesabı doğru bulduysanız
adiyamancelikhantutuncusu.comsitemizden üye olarak veya iletişim numaramızı arayarak sipariş verebilirsiniz .

Çelikhan Tütünü,adıyaman tütünü,sarmalık tütün,neden çelikhan tütüncüsü

Çelikhan Tütünü ve Güven Tütüncülük
E-mail Adresimiz adiyamancelikhantutuncusu@gmail.com
Sipariş Numarası (546) 6222002
 

Bu kategoride ürün bulunamadı.