Kategoriler

Denizli Tütün

Denizli Tütün

 

Merhaba Denizlililer  kapsamlı web sitemizden bir çok bilgi edinebilirsiniz detaylı bilgi için müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz veya direk sipariş için seçtiğiniz ürünleri sepete ekleyip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz . Türkiye’nin en kaliteli tütünleri TEK TIKLA KAPINIZDA !

Güven Tütüncülük - Adıyaman Tütünü ve Çelikhan Tütününün dışında diğer tütün mamullerine de ulaşabileceğiniz web sitemiz : www.adiyamancelikhantutuncusu.com

 


Sistemimiz çok meşakkatli ve uğraş isteyen bir iş ama sizin içinde bir okadar kolay . Öncelikle e-tütün sayfamızdan siz içiminize uygun tütünleri seçiyorsunuz ve sepetinize ekleyerek kolayca sipariş veriyorsunuz . Tütününüz hazırlanıp kargoya verildikten sonra ortalama 3-4 gün aralığında kapınıza ulaşıyor . Sizde ödeme yöntemini kendiniz belirliyorsunuz ister nakit isterseniz de kredi kartıyla ödeme yaparak ürünlere sahip olabiliyorsunuz .

 

Güven Tütüncülük tütünleri %100 doğal ve KATKISIZDIR .  Bu yüzden daha önce hiçbir tütünden alamadığınız tadı bizim tütünlerimizden alabilirsiniz. Tütün siparişi vermek için tek yapmanız gereken

 WEB SİTEMİZDEN VEYA 0546 622 2002 no’lu telefonu aramak. Kilosu 60 lira ile 140 lira arasında değişen tütünlerimizden sipariş verebilirsiniz.

Aynı zamanda toptan tütün satışlarımızda vardır. Tütün dükkanı işletmek isteyenlere her türlü tütün çeşidi ve tütün mamullerini sunuyoruz. Bati girişi yaparak üye olabilirsiniz .

 

Tütün  sektöründe bildiğiniz gibi tecrübemiz ve bilgimizle size en özel adıyaman ve çelikhan tütünlerini size güvenle gönderiyoruz . İsteyen kiloyla alıp tüketiyor isteyen toptan alıp daha uygun fiyat avantajıyla kar ediyor isteyen ise bu işi bizimle beraber yürütüyor ...Kargo kapınıza geldiğinde yapmanız gereken nakit veya kredi kartıyla ödemenizi yapıp ürünü teslim almak . Tütün kargoya verildikten sonra 3 iş günü içerisinde elinize ulaşmaktadır . Yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek siparişinizi verebilir veya bilgi edinebilirsibiz . Aylık ve dönemlik kampanyalarımız için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz .
Tütün hakkında her konuyu ''  BİLMENİZ GEREKENLER  ''kategorimizden takip edebilirsiniz .
Sitemizi inceleyip üye olursanız ise bülten aboneliğiyle müşterilerimize gönderdiğimiz bilgilendirme ve kampanya maillerini alabilirsiniz .
 

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYINIZ ;


Güven Tütüncülük Kurumsal Facebook Sayfamız     >  facebook.com/adiyamancelikhantutuncusucom


Güven Tütüncülük Kurumsal Twitter Sayfamız      >  twitter.com/celikhantutunu1


Güven Tütüncülük Kurumsal instagram Sayfamız    >  instagram.com/adiyamancelikhantutun/


Güven Tütüncülük Kurumsal google plus Sayfamız  >  plus.google.com/u/0/101056190324882283912


Güven Tütüncülük Kurumsal google mail Adresimiz > adiyamancelikhantutuncusu@gmail.com

Güven Tütüncülük 30 YILLIK TECRÜBEMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ
MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ
05466222002

www.adiyamancelikhantutuncusu.com

 

Denizli GidilecekYerler

Denizli asırlar boyu Hitit’lerden başlayıp, daha sonrasında Frigya, Lidya, Pers, Makedonya, Bizans ve Osmanlı hakimiyetinde kalmıştır. Bu farklı medeniyetlerden günümüze başta antik kentler olmak üzere bir çok tarihi yapı kalmıştır. Ayrıca coğrafi konumu sebebi ile sayısız doğal güzelliği bünyesinde barındırmaktadır. Denizli’de gezilecek yerlerde bir çok tarihi ve turistik yer bulabilirsiniz.

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.