Kategoriler

Çorum Tütün

Çorum Tütün

 

Sevgili Çorumlular artık Adıyaman Çelikhan Tütünü Çeşitleri Güven Tütüncülük farkı ile tek tıkla kapınızda!

Güven Tütüncülük olarak 30 yıldır toptan ve perakende tütün satışı yapıyoruz. Her zaman Adıyaman Çelikhan’da yetişen en kaliteli tütünleri müşterilerimize sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda Çikolatalı aromalı tütün ve Küba tütünlerini de beğeninize sunuyoruz.

 

 

Güven Tütüncülük tütünleri %100 doğal ve KATKISIZDIR .  Bu yüzden daha önce hiçbir tütünden alamadığınız tadı bizim tütünlerimizden alabilirsiniz. Tütün siparişi vermek için tek yapmanız gereken

 WEB SİTEMİZDEN VEYA  0546-622-20-02 nolu telefonu aramak. Kilosu 60 lira ile 140 lira arasında değişen tütünlerimizden sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kapınıza kadar gelir.

Aynı zamanda toptan tütün satışlarımızda vardır. Tütün dükkanı işletmek isteyenlere her türlü tütün çeşidi ve tütün mamullerini sunuyoruz. Bati girişi yaparak üye olabilirsiniz .

 

Tütün  sektöründe bildiğiniz gibi tecrübemiz ve bilgimizle size en özel adıyaman ve çelikhan tütünlerini size güvenle gönderiyoruz . İsteyen kiloyla alıp tüketiyor isteyen toptan alıp daha uygun fiyat avantajıyla kar ediyor isteyen ise bu işi bizimle beraber yürütüyor ...Kargo kapınıza geldiğinde yapmanız gereken nakit veya kredi kartıyla ödemenizi yapıp ürünü teslim almak . Tütün kargoya verildikten sonra 3 iş günü içerisinde elinize ulaşmaktadır . Yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek siparişinizi verebilir veya bilgi edinebilirsibiz . Aylık ve dönemlik kampanyalarımız için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz .
Tütün hakkında her konuyu ''  BİLMENİZ GEREKENLER  ''kategorimizden takip edebilirsiniz .
Sitemizi inceleyip üye olursanız ise bülten aboneliğiyle müşterilerimize gönderdiğimiz bilgilendirme ve kampanya maillerini alabilirsiniz .
SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ ;


Güven Tütüncülük Kurumsal Facebook Sayfamız     >  facebook.com/adiyamancelikhantutuncusucom


Güven Tütüncülük Kurumsal Twitter Sayfamız      >  twitter.com/celikhantutunu1


Güven Tütüncülük Kurumsal instagram Sayfamız    >  instagram.com/adiyamancelikhantutun/


Güven Tütüncülük Kurumsal google plus Sayfamız  >  plus.google.com/u/0/101056190324882283912


Güven Tütüncülük Kurumsal google mail Adresimiz > adiyamancelikhantutuncusu@gmail.com

Güven Tütüncülük 30 YILLIK TECRÜBEMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ
MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ
05466222002

www.adiyamancelikhantutuncusu.com

Çorum’da Cebinize Leblebi Koyun ve Gezmeye Başlayın

Çorum’da gideceseniz eğer ve Çorum’a gidince ne yapacağım diye merak ediyorsanız işte Çorum’da yapmanız gerekenler. Çorum’a gidip de yapmadan dönmemeniz gereken şeyleri aşağıda sıraladık. Çorum’da keşke bunu da yapsaydım, keşke şuraya da gitseydim demek istemiyorsanız işe size fırsat.

Çorum’da Bunlar Yapılır

3.500 yıllık bir yer olan Hitit’lere tam 450 yıl boyunca başkentlik yapan Çorum’daki bu tarihi mirasları görmek için mutlaka Boğazkale-Hattuşaş, Alacahöyük ve Ortaköy-Şapinuva arkeolojik alanlarını gezin.

 

 

Çorum’da yapılan kazılardan çıkan arkeolojik eserler Çorum, Alacahöyük ve Boğazköy Müzelerinde sergilenmektedirler. Bu müzelere de uğramadan Çorum’dan ayrılmayın. Ayrıca tam 94 yıl sonra gerçek vatanı olan Çorum Boğazköy Müzesine dönen Boğazköy Sfenksi’ni görmeyi de ihmal etmeyin.

Yapmadan Dönmeyin

 • Çorum’un İskilip ilçesine özgü arastası ve tarihi İskilip sokaklarını gezmeden

İskilip arastası - Çorum

 • Çorum’un İskilip ve Kargı yaylarını gezmeden

İskilip yaylası - Çorum

Kargı yaylası - Çorum

 • Çorum’un mavimsi göletlerinde kano yapmadan
 • Hitit Yolu’nda yürümeden

Hitit Yolu - Çorum

 • Gastronomi ve Yürüyüş Yolu’ndan geçmeden
 • Kızılırmak Havsasına uğramadan
 • Çorum’un Osmancık ilçesinde bulunan Kunduz ormanlarını gezmeden
 • Sonbaharda gittiyseniz Osmancık ve Kargı ilçelerindeki yaylalarını gezmeden ve buradaki rengarenk görüntünün fotoğraflarını çekmeden
 • İl merkezinde bulunan Katipler Konağı’nda yöresel yemeklerden tatmadan
 • İskilip Seyir Terasına gidip burada İskilip Dolmasının tadına bakmadan
 • Leblebi yemeden

Leblebi - Çorum

 • Süs eşyaları satın almadan

sakın dönmeyin…

Çorum’da yapılan kazılardan çıkan arkeolojik eserler Çorum, Alacahöyük ve Boğazköy Müzelerinde sergilenmektedirler. Bu müzelere de uğramadan Çorum’dan ayrılmayın. Ayrıca tam 94 yıl sonra gerçek vatanı olan Çorum Boğazköy Müzesine dönen Boğazköy Sfenksi’ni görmeyi de ihmal etmeyin.

Yapmadan Dönmeyin

 • Çorum’un İskilip ilçesine özgü arastası ve tarihi İskilip sokaklarını gezmeden

İskilip arastası - Çorum

 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.