Kategoriler

Çankırı Tütün

Çankırı Tütün

Sevgili Çankırılılar artık Adıyaman Çelikhan Tütünü Çeşitleri Güven Tütüncülük farkı ile tek tıkla kapınızda!

Güven Tütüncülük olarak 30 yıldır toptan ve perakende tütün satışı yapıyoruz. Her zaman Adıyaman Çelikhan’da yetişen en kaliteli tütünleri müşterilerimize sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda Çikolatalı aromalı tütün ve Küba tütünlerini de beğeninize sunuyoruz.

Güven Tütüncülük tütünleri %100 doğal ve KATKISIZDIR .  Bu yüzden daha önce hiçbir tütünden alamadığınız tadı bizim tütünlerimizden alabilirsiniz. Tütün siparişi vermek için tek yapmanız gereken

 WEB SİTEMİZDEN VEYA  0546-622-20-02 nolu telefonu aramak. Kilosu 60 lira ile 140 lira arasında değişen tütünlerimizden sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kapınıza kadar gelir.

Aynı zamanda toptan tütün satışlarımızda vardır. Tütün dükkanı işletmek isteyenlere her türlü tütün çeşidi ve tütün mamullerini sunuyoruz. Bati girişi yaparak üye olabilirsiniz .

 

Tütün  sektöründe bildiğiniz gibi tecrübemiz ve bilgimizle size en özel adıyaman ve çelikhan tütünlerini size güvenle gönderiyoruz . İsteyen kiloyla alıp tüketiyor isteyen toptan alıp daha uygun fiyat avantajıyla kar ediyor isteyen ise bu işi bizimle beraber yürütüyor ...Kargo kapınıza geldiğinde yapmanız gereken nakit veya kredi kartıyla ödemenizi yapıp ürünü teslim almak . Tütün kargoya verildikten sonra 3 iş günü içerisinde elinize ulaşmaktadır . Yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek siparişinizi verebilir veya bilgi edinebilirsibiz . Aylık ve dönemlik kampanyalarımız için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz .
Tütün hakkında her konuyu ''  BİLMENİZ GEREKENLER  ''kategorimizden takip edebilirsiniz .
Sitemizi inceleyip üye olursanız ise bülten aboneliğiyle müşterilerimize gönderdiğimiz bilgilendirme ve kampanya maillerini alabilirsiniz .
SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ ;


Güven Tütüncülük Kurumsal Facebook Sayfamız     >  facebook.com/adiyamancelikhantutuncusucom


Güven Tütüncülük Kurumsal Twitter Sayfamız      >  twitter.com/celikhantutunu1


Güven Tütüncülük Kurumsal instagram Sayfamız    >  instagram.com/adiyamancelikhantutun/


Güven Tütüncülük Kurumsal google plus Sayfamız  >  plus.google.com/u/0/101056190324882283912


Güven Tütüncülük Kurumsal google mail Adresimiz > adiyamancelikhantutuncusu@gmail.com

Güven Tütüncülük 30 YILLIK TECRÜBEMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ
MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ
05466222002

www.adiyamancelikhantutuncusu.com

 

Çankırı’nın Gezilip Görülesi Yerler

Çankırı  her bakımdan çok zengin bir tarihe sahiptir . Çankırı’da eskiden günümüze birçok kaleler, camiler, kiliseler, ören yerleri, antik kentleri ve daha birçok tarihi yapılar mevcut. Çankırı’nın bütün bu tarihi güzellikler bir bir görülmesi gereken yerlerdir ve keşke görebilsek. Ama bütün bunların dışında bir de Çankırı’nın kendine özgü, fiziki şartlarından, bitki örtüsünden ve ikliminden kaynaklanan birçok doğal güzellikleri de bulunmakta. Bunlar genellikle yaylalar, şelaleler, göller, nehirler, dağlar ve daha neler neler…

Çankırı Ilgaz Milli Parkı

1976 yılında milli park olarak ilan edilen Ilgaz Milli Parkı, Çankırı ile Kastamonu arasındada bulunmaktadır. 1088 hektarlık bu milli parkta genellikle iğne yapraklı ağaçlar var. Bu ağaçlara karaçam, sarıçam ve göknar ağaçları örnek olarak verilebilir.

Cankırı Ilgaz Dağı Milli Parkı

Daha açık alanlara gittikçe ardıçlar kendini göstermekte. Her yıl daha da gelişerek bir spor merkezine dönüşen Ilgaz Milli Parkında kurt, tilki, geyik, ayı ve domuz gibi yaban hayvanları da bulunmaktadır. 1990 yılından itibaren kış turizmi için düzenlenen bu milli parkımızın çevresindeki tesisler bu doğrultuda yapılandırılmıştır.

Çankırı Büyük Yayla (Yapraklı)

Büyük Yaylası Çankırı’nın Yapraklı ilçesine bağlı olup ilçe merkezine 30 kilometre uzaklıktadır. Çankırı’nın en önemli turizm merkezlerinden birisi ola bu yayla Yapraklı’nın kuzeyinde bulunur ve Yapraklı dağı üzerindedir.

Cankırı Doğal Güzellikler - Büyük Yayla

Yapraklı dağının ortalama 1650 metre rakımında bulunmakta ve yemyeşil bir bitki örtüsüne sahiptir. Bu yaylada bulunan ağaç türleri sarıçam, karaçam, köknar, ardıçtır. Elektrik, asfalt, su ve yol altyapısını bulunmayan Büyük Yaylanın başlangıcı Yapraklı ilçesine sekizince kilometrede başlar, Büyük Yayla evleri ise ilçeye 13 kilometre uzaklıkta bulunur. Buraya gelenler altyapı olmadığı için günü birlik olarak gelmektedirler.

Çankırı Kırkpınar ve Bozan Yaylaları

Yapraklı ilçesinde bulunan Büyük Yayladan başka Kırkpınar ve Bozan yaylaları da ilin önemli turizm bölgelerindendir. Kırkpınar Yaylası, Çankırı’nın Ilgaz ilçesine 20 kilometre, Çankırı merkeze ise 70 kilometre uzaklıktadır.

Cankırı Kırkpınar Yaylası

Kırkpınar Yaylasına gitmek isterseniz Ilgaz-Kastamonu karayolunun 10. kilometresinde Yalaycık Köyünden batıya doğru ayrılan bir yol var. Bu yola girdikten sonra 10 kilometre sonrası Kırkpınar Yaylası. Yol asfalttır. Kırkpınar Yaylasına sadece özel araçlarla gidebilirsiniz.

Çankırı Tuz Mağarası

Cankırı Tuz Mağarası girişi

Sadece Çankırı’nın değil Türkiye’nin de en önemli turizm merkezlerinden birisi olan Tuz Mağarası, aynı zamanda ülkemizin en büyük kaya tuzu rezervidir. Yaklaşık 5.000 yıllık bir geçmişe sahip olan Tuz Mağarası, Çankırı merkezin doğusunda yer alır ve merkeze olan uzaklık 20 kilometredir.

Cankırı Tuz Mağarası

Tuz Mağarasının girişi içeriye göre dar olsada içersine girildiği zaman insanları hayrete düşürmekte. Tuz Mağarasının içinde en modern karayollarını andıran yollar mevcut. İçinde kocaman inşaat araçları çalışmakta. Burada kaya tuzu üretimi yapılmaktadır. Tuz Mağarasından çıkarılan kaya tuzları yine Çankırı’da işlenip ülkemize dağıtılmakta.

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.