Kategoriler

Adıyaman Tütün

Adıyaman Tütün

Adıyaman Tütünü Satışı

Güven Tütüncülük olarak adıyaman tütünü  Tüm Türkiyeye tütün satışını yaparken siz değerli müşterilerimize sigaranın tüm zararlarından bahsetmek yerine, bu zararları en aza indirmenin gerekliliğini tavsiye ediyoruz. Biliyoruz ki sigarayı bırakmak kolayca söylendiği gibi kolay olmuyor. Sigara markaları ile adıyaman tütünü arasında ki fark adıyaman tütünü nün doğal bir tütün olmasıdır. hem orta ağırlıkta hem ağır, hem de hafif çeşitlerini bulabileceğiniz adıyaman tütünü marka sigaralardan daha zararsızdır. Çünkü sigaraların içinde bulunan karbonmonoksit tütünde değil sigaranın içine katılan zararlı maddelerle birlikte sigara da mevcuttur. 

güven tütüncülük ile ilgili görsel sonucu

Adıyaman tütününün nikotin oranı da diğer sigaralara göre daha azdır. Bundan dolayı hem sigaranın zararlarından bir nebze kurtulacak hem de doğal tütün kullanacaksınız. adıyaman tütünü maliyet olarakta diğer marka sigaralardan daha uygundur. Hem bütcenizde ciddi tasarruf yapacak hemde daha zararsız sigara kullanacaksınız.  Tüm tütün ürünlerinin sağlığa zararı vardır. Sadece adıyaman tütünü diğer sigara markalarına göre daha zararsızdır diyoruz. Unutmayın kı adıyaman tütünü satışı yapılan diğer açık tutunlerden daha doğaldır. Adıyaman tütünü almak isterseniz has çelikhan da bulunan bu doğal ürünü almalısınız.Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 siparişlerinize cevap verebilen bir adıyaman tütünü satış sitesi . Sizi de ailemiz arasında görmekten mutluluk duyarız. Sigaranın verdiği zararları en aza indirmek için doğal tütünü yani adıyaman tütününü  tercih edenler arasında olun. Sipariş verin ürün kapınıza gelsin.Bu platform tütkiyenin en büyük tütünsatışı platfomudur. Yeni sitemiz sizlere daha iyi hiizmet verebilmek için yenilenmiştir. Tütün adıyamandan adıyaman tütünü Güven Tütüncülükten alınır.

 İnsanların bir çoğu doğal olarak iyi ve kötü tütün arasındaki farkı ayırt edememektedir.Eğer sizde sigara içmekteyseniz Muhtemelen sizde hayatınızın bir döneminde tütünü denemiş ancak boğazınız yandığından,ağır olduğundan şikayet ederek tütünden vazgeçmişsinizdir.Ancak şu kadarını söyleyebilirimki bize ulaştığınız taktirde size en uygun tütüne karar verilip size ulaştırılacaktır.Sitemizde ayrıca tütün saklama,sarma,filtre kullanma hakkındaki bilgilerede ulaşacaksınız. 

 
 Adıyaman Tütünü : '' Bir Müşterimizden Paylaşım: Bunca zamandır amerikan sigaralarına tonlarca para ödedik. Aldığımız sigaralarınüzerinde hep şu ibare vardı “ Dünyaca ünlü Türk ve amerikan tütünlerinden üretilmiştir” (ki çoğunluğu türk tütününden oluşur)  bu ibareyi okudukça hep aklıma şu gelirdi “adamlara bak ya bizim tüttünümüzü çiftçimizden yok parasına alıyorlar bunu sigara yapıp bize fahiş fiyata satıyorlar. Ve bu işten milyonlar hatta milyarlarca dolar kazanıyorlar. Hem benim çifçimin emeğinin karşılığını vermiyor hem de beni kazıklıyorlar” bu durum senelerce beni inanılmaz rahatsız etti.
                Artık ben  elalemin coni sinin maykılının servetine servet katmayacağım. Artık kendi çifçime, kendi komşuma, kendi kardeşime  açık tütün içerek emeğinin karşılığını vereceğim.  Tüm sigara tiryakilerinin bu bilince varmasını dilerim.''
 
 

Tütün Saklama. : Tütünü sizlere poşette Gönderiyorum tütün elinize gectikten sonra poşetten cıkartip bir gazeteye serip nem oranina göre en az 10 dk havandiriniz. Daha sonra tütünücam veya plastik bir kabın içine koyup kapagını sıkı sıkı kapatınız. Tütünün kuruması halinde elma yada ayva iki parcaya bölüp tütünün en üstüne attınız.Tütününüz normal haline gelince cıkartıp attınız.Tütünün kokusuda içimide güzel olacaktır.

Bildiğiniz gibi tütün sektöründe tecrübemiz ve bilgimizle size en özel adıyaman ve çelikhan tütünlerini size güvenle gönderiyoruz . İsteyen kiloyla alıp tüketiyor isteyen toptan alıp daha uygun fiyat avantajıyla kar ediyor isteyen ise bu işi bizimle beraber yürütüyor ...Kargo kapınıza geldiğinde yapmanız gereken nakit veya kredi kartıyla ödemenizi yapıp ürünü teslim almak . Tütün kargoya verildikten sonra 3 iş günü içerisinde elinize ulaşmaktadır . Yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek siparişinizi verebilir veya bilgi edinebilirsibiz . Aylık ve dönemlik kampanyalarımız için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz .
Tütün hakkında her konuyu ''  BİLMENİZ GEREKENLER  ''kategorimizden takip edebilirsiniz .
Sitemizi inceleyip üye olursanız ise bülten aboneliğiyle müşterilerimize gönderdiğimiz bilgilendirme ve kampanya maillerini alabilirsiniz .
SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ ;


Güven Tütüncülük Kurumsal Facebook Sayfamız     >  facebook.com/adiyamancelikhantutuncusucom


Güven Tütüncülük Kurumsal Twitter Sayfamız      >  twitter.com/celikhantutunu1


Güven Tütüncülük Kurumsal instagram Sayfamız    >  instagram.com/adiyamancelikhantutun/


Güven Tütüncülük Kurumsal google plus Sayfamız  >  plus.google.com/u/0/101056190324882283912


Güven Tütüncülük Kurumsal google mail Adresimiz > adiyamancelikhantutuncusu@gmail.com

Güven Tütüncülük 30 YILLIK TECRÜBEMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ
MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ
05466222002

www.adiyamancelikhantutuncusu.com

Bu kategoride ürün bulunamadı.