Kategoriler

En Kaliteli Tütün

En Kaliteli Tütün

ADIYAMAN  TÜTÜNÜ  SİPARİŞİ       

Sarmalık Tütün Ekonomik Kullanım


 

En çok rabet görenlerde  biride sarmalık tütün oldu neredeyse her köşe başında sarmalık tütün satan bir dükkan görür hale geldik. Normal paket sigaralar fiyatlarından öte içerisinde bulunan binlerce zehirli madde ile sağlığı oldukça hızlı şekilde tehlikeye atmaktadır.

Sarmalık Tütünde Kalite Önemlimi dir?

Tabiki sarmalık tütün kalite olarak da oldukça önemlidir. Tütün dükkanların neredeyse hepsinin camında Çelikhan, Adıyaman tütünü yazısını görmekteyiz. Bu durumda en kaliteli  tütün nasıl anlaşılır önemli midir gibi soruları doğurur. Tütün içenler için kalite oldukça önemlidir. kendi bahçelerimizde üretilen tütünlerimizi hiç bir katkı maddesi eklemeden direk olarak sizlere sunmaktayız. Sarmalık tütün tiryakilerde ayrı bir yere sahiptir. Kendi elleriyle sardıkları tütünü içmenin keyfi bir başkadır.

 

Kendi üretimimiz olan tütünlerimiz doğal ve organiktir. Sizlerde yapılan zamlardan sonra  tütün içmek istiyor ve nasıl saracağınızı bilmiyorsanız sitemizde yer alan videolardan tütün sarma videolarını izleyerek nasıl saracağınızı öğrenebilir veya sarmalık tütün hazır sigara şeklindeki filtrelere pratik makineler ile doldurma tütün olarak ta kullanabilirsiniz. Tütün kullanmak ve sarmak zanaattir marifet işidir.

Çelikhan Tütünü içmek oldukça ekonomik açıdan fayda sağlayacaktır. Üstelik sigaranın içinde bulunan binlerce zehirli maddeyi de solumuş olmazsınız. Sarmalık tütün kullananlarına %80 oranında tasarruf yaptırdı sizde sigara zamlarından bıktıysanız tütüne başlayarak bütçenizi rahatlatabilirsiniz.Güven Tütüncülük olarak  tütün ve çeşitlerimiz kendi üretimimiz olup tamamen katkısız olarak sizlere kapıda ödeme imkanı ile Türkiye’nin her şehrine kargo ile ulaştırıyoruz üstelik ücretsiz kargo kampanyamız ile..

Tütünlerimiz topraktan çıktıktan sonra size nasıl ulaşıyor adım adım videolarımız ile sitemizde yer almaktadır. İçiniz rahat bir şekilde tütün ve çeşitlerini orjinal hali ile sipariş verebilirsiniz. Hazır paket sigaralarda kullanılan tütünlerin kalitesiz ve artık tütünler olduğunu biliyor musunuz? Sigaraya yapılan masrafı azaltan aynı zamanda daha az içmeye yönelten sarmalık tütün ister elde ister dolum olarak tadını diğerlerinden ayırt edeceğiniz kadar kalitelidir. Sitemizde bulunan fiyatlar güncel fiyatlardır. İlk kez deneyecek olanların tedirginlikle baktığı tütün tüketimi konusunda daha önce kullanmış oldukları sigara markasını bize ileterek ona en yakın tütün çeşidi tavsiyemiz ile sizlerin alışma sürenizi kısaltarak tat almanızı sağlamaktayız.

Sarmalık tütün siparişi için ana menümüzden adıyaman veya çelikhan tüyünlerimizin sarmalık olanlarından istetebilirsiniz .

Çelikhan tütününün kaliteli ve tozu çok az bir tütündür bu ise tütünün damak tadına yansır. İçilen sigaranın külü gümüş griliğinde olur. Bu kesinlikle iklimsel bir özelliktir.

Çelikhan tütününün  nem oranı ideale en yakın oradır. İçiciler bunu “ne kuru ne ıslak” diye nitelendirirler. Adıyaman Çelikhan’da yetiştirilen tütün Şark türü tütündür. Şark tipi tütün aroma bakımından zengin olması tadına yansır ve içicisine zevk verir. 

Çok değişik şekillerde tüketilen tütün ve mamulleri arasında sarım sigara olarak tüketilen Çelikhan tütünü özel bir kültür geliştirmiştir. Gerçekten de hazırlanış süresi içim sırası dalgıları ile bir başka dünyaya dalıştır Çelikhan tütünü. Bir çok ilde tütün tarımı yapılsa da çelikhan tütünü tiryakilerin en çok tercih ettiği tütünlerdendir .

ADIYAMAN ve ÇELİKHAN  TÜTÜNÜNÜN FAYDALARI

 

Bu sigara tiryakisi olan herkesin merak ettiği ve tartışma konusu olduğu soru sigara mı daha zararlı yoksa tütün mü daha zararlı konusudur. Bu mevzuya açıklık getirecek olursak şayet eğer saf kaliteli tütün ise gerçekten bu tütün güneş ışığına maruz kaldığında kısa sürede bozulmaya başlayacaktır. İçerisinde herhangi bir katkı maddesi olmadığı için dayanıklılığı çok az sürede seyredecektir. Herhangi bir marka sigara paketi alıp sigarayı bir yere bıraktınız diyelim. O sigara orda kaç gün kaç ay her ne kadar süre kalırsa kalsın hiçbir zarar görmez.

Ayrıca raflarda bulunan ve karton halinde ithal edilen sigaralar uzun süre boyunca kalmakta ve raflara koyulmakta ve satılmaktadır. Bunun sebebi ise sigaranın içinde bulunan katkı maddelerinin koruyuculuk etkisini artırmasıdır. Saf Adıyaman tütünü kendi bölgesinde artık tüketmek bir kültür haline gelmiştir ve çok fazla tüketilmektedir.

        

Hiçbir başka tütünde hissedemezsiniz . Eğer daha önce sigara kullanıyorsanız bizim tütünümüzü denedikten sonra bir daha ağzınıza sigara almaycaksınız buna emin olabilirsiniz . Yıllarca sigaralara verdiğiniz o Paralara pişman olucaksınız .

       Biliyoruz artık insanlar tütünden korkar oldu . Niye mi ? Çünkü Piyasada artık doğru dürüst tütün satan satıcı yok , %100 orijinal deyip

 halbuki orijinal olmayan tütünleri satanlar çok , İnsanları kandırmak isteyen tütün satıcıları çok . Biz  www.adiyamancelikhantutuncusu.com olarak bu tür satıcıların önüne geçmeye Çalışacağız .

        Peki Bize Niye mi Güvenesiniz ?

Çünkü , bizim Yüzlerce mutlu referansımız var .

Çünkü , bizim Yasal denetimli bir Bayii ‘ miz var .

Çünkü , bizim güvenli bir Web Sitemiz var .

Çünkü , bizim tütünlerimiz %100 orijinaldir .

Çünkü , Bizim tütünlerimizin her Tanesinde ayrı ayrı el emeği vardır

Açık Tütün ve Çelikhan Tütünü 

Türkiye de ​Açık tütün denilince akla gelen il Adıyaman ve en önemli özelliği ise Tütünüdür.  Adıyaman tütünü her geçen gün artan sigara zamlarından dolayı içilmeye ve tanınmaya başlandı. Güven Tütüncülük olarak aile mesleği olan tütüncülüğü yıllardan beri yapıyoruz. İnternet ortamında Tütün hakkında bilgi almak isteyen ve internet üzerinden Adıyaman Tütünü sipariş verenlere hizmet vermek adına sizlerle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kargo ve Kapıda ödemenin avantajı ile Tüm Türkiye geneli en küçük kasaba ve köyden başlayarak büyük şehirlere kadar kapıda ödeme sistemi ile sizlere Doğal katkısız organik kıyılmış tütün gönderiyoruz.

Adıyaman ilin en küçük ilçelerinden biri olan ve ismi ile nam yapan Çelikhan Tütünü Türkiye’nin en kaliteli, içimi en güzel tütünlerinin başında gelmektedir. Bölgenin coğrafyası tütün ekimi için oldukça elverişlidir. Adıyaman’da yetişen tütünler diğer tütünlerden daha iri oması sebebi ile  Çelikhan tütünü içimi ve tadı daha güzeldir. Ayrıca Tecrübeli çiftçilerimiz hasadı ve tütün kıyımını en iyi şekilde yaparak en ideal içimli Çelikhan Tütünü üretiyorlar.

Web sitemiz sürekli güncellenerek yeni ürünler ve yeni tatlar eklenmekte bunun yanısıra ise tütün fiyatlarımız sürekli güncellenmektedir . 

 

Adıyaman Tütünü son yıllarda gözde keyif bitkisi olarak birçok yerde satılmaya başlandı. Sigara içinde saklı olan tütün artık sigaradan dışarı çıkarılarak belli yerlerde yasal prosedürler sağlandıktan sonra açıkta da satılmaya başlandı. Artık her yerde elde edebileceğimiz tütünlerin yanı sıra artan tütün çeşitleri arasında insan sağlığına en az zarar veren tütün bulma arayışı içine giren arkadaşlar sahibinden ve ya artık yerinden tütün bulma arayışı içinde bulunmuşlardır.

Sahibinden veya yerinden tütün alınacak yer adıyaman ve çelikhan çiftçileridir. Bu çiftçiler kendi ürettikleri ürünleri direk kendi mahsulleri olarak herhangi bir komisyon karşılığı olmadan ilk elden tütün severlerle buluşturma gayesi içerisine girmiş durumdalar bizlerde bu amaçlarını görerek onları tek çatı altında birleştirip Güven Tütüncülük olarak tütün severlerin hizmetine sunduk  bu hizmet her zaman içindaha kaliteli ve daha ucuz bir organik tütün sunmak ve bu tütünleri en taze en temiz şekilde ilk elden tüketiciye sunmaktır.

Özen ve emekle hazırlanan adıyaman tütünleri ve çelikhan tütünleri gerçek tütün ekici belgesine sahip çiftçiler tarafından üretilip tüketiciye sunulmakta hem üretici çiftçiye hemde ülke ekonomisinin kalkınmasına büyük bir katkı sağlamaktadır.

ADIYAMAN TÜTÜN KOKUSU NASILDIR ?

 

Türkiye’nin Güneydoğu bölgesinde tarımı yapılan  tütün Adıyaman ilinde ve ilçelerinde artık bir kültür haline gelmiştir. Ilimizdeki insanların genellikle hiçbirinde normal ithal sigara paketi kolay kolay göremezsiniz. Adıyaman tütününün çok talep edilmesi ve beğenilmesinin sebebi içiminde aromatik olarak hissedebileceğiniz özellikle küba tütününün özelliği olan buram buram çikolataya benzer kokusunun bulunmasıdır. Tütünü içmek için yaktığınız zaman bu koku etrafınıza yayılır. Sigara tiryakisi insanlar genellikle bu tütün çeşidini genellikle kahve ile birlikte tüketmekten zevk alırlar. Adıyaman tütünleri çeşit olarak isimlerini ilçe adlarından almıştır. İnternet üzerinde online olarak tütün satışı gerçekleştiren birçok tütün bayisinden kg fiyatı üzerinden toptan ve perakende fiyatına ekonomik olarak tütün siparişleri verebilirsiniz.

Güven Tütüncülük

 adiyamancelikhantutuncusu.com 

 

EN İYİ KalİteLİ (makaron) FİLTRE HANGİSİ?

 

Sarmalık tütün kullananların aklına ilk gelen şeylerden biri ise hangi makaron kullanmalıyım ? En kaliteli makaron hangisi?

Tütün kullananlar tütünü mantıklı seçmeli ve ağız tatlarına önem vermelidirler kaliteli tütün seçmenin yanında içiciler kaliteli makaron filtre seçmeye de özen göstermelidir seçilen kaliteli makaronlar içilen tütünün tadından tutundan da boğazınızda bırakılan dumana kadar etki yapmaktadır.

Peki tütün sarmak amaçlı makinede kullanacağınız makaronlar her zaman için naylon alaşım yerine doğal ince kağıtlardan yapılmış olmalıdır, aldığınız makaron makinede kullanım esnasında sıkışıp kalmamalı ve yırtılmalara karşı temiz ve sağlam olmalıdır.

Reklam amacı taşımayan bu yazımızda marka vermekten çekinerek şunu söyleyelim ki uygun fiyatlı diye en ucuz makaron filtre markalarınada gitmemeliyiz buna nazaran orta fiyatlı bir makaron filtre seçmeli ve bu makaron filtreüzerinde de TAPDK bandrolü olmasına özellikle dikkat edelim çünkü bandrolsüz ürünler yasa dışı üretime dahil olduğu için vergi kaçakçılığının yanısıra gerekli denetimlerden uzak tutulmasından kaynaklı insan sağlığını tehlikeye atan kansorojen maddeleri de içerebilirler.

Makaron ve filtre için daha detaylı biligye sahip olmak için veya spariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.