Kategoriler

Neden Adıyaman ve çelikhan tütünü ?

Neden Adıyaman ve çelikhan tütünü ?

 

Adıyaman Tütünü Toptancıları

 

    Türkiye’de artan sigara fiyatlarıyla da satışı artan Adıyaman ve çelikhan tütünü için bir çok tedarikçi hizmet veriyor ve bu işten gelir elde ediyor .  

Adıyaman Tütünü Sattığını İddaa Eden Yüzlerce Tütün Satıcısı Bulabilirsiniz . Orijinal tütün sattığını Söylerler Ama Sattıkları Tütün Orijinal Değildir . Bu Orijinal Olmayan Tütünleri  Alınca Sizde Elbette Tütünden Soğuyacaksınız Ve Her Tütünü Öyle Sanacaksınız . Yalnız Eğer Bizim Tütünümüzü Daha Önce Denediyseniz Zaten Şu Anda Bizim Sitemize Yeniden Sipariş Vermek İçin Girmişsinizdir . Onlarca Hatta Yüzlerce Referanslarımızdan Şu Ana Kadar Bir Tane Bile Şikayet Gelmedi Ve Gelmeyeceğine de şirketimiz olarak Eminiz .

 

        Adıyaman Tütünü Toptancılardan Bahsediceğiz Yukarıdan Da Anlayabileceğiniz Gibi . Adıyaman Tütünü Toptancılarının Tekrar Tekrar Diyorum Güvenilir Yani Bizim Gibi Referansı Çok Ve Orijinal Tütün Tütün üreten Satıcılardan almanızı  tavsiye ederim . Bir Tütünün Nasıl Orijinal Olduğunu Anlamak İçin Orijinal Tütün Nasıl Anlaşılır Adlı Makalemizi Okuyabilirsiniz . Biz Tütünlerimizi %100 Hijyenik Koşullar da Kendi Ellerimizle İşleyip %100 Güvenli Koşullar da üretip size satışa hazır hale sunuyoruz . www.adiyamancelikhantutuncusu.com Güven Tütüncülük - 30 Yıllık Tecrübe  Sipariş ve Müşteri Hizmetleri Numarası : 05466222002 ile hizmet veriyor ve size sadece kaliteyi ulaştırıyoruz .

 

       Zaten Fiyatlardan Da Anlayabileceğiniz Gibi Tütünlerimiz Her Bütçeye Uygundur . Ödeme Konusunda da  Her Türlü İmkanı sizlere sunuyoruz . İsterseniz Kredi Kartınızla Ödeyin İsterseniz de Ürününüz Kapınıza Kadar Gelince Ürününüzü elinize Alıp Paranızı Kuryeciye  Ödeyin . Tabi Kredi Kartı deyince çoğu insanın aklına Şu sorular geliyor ( Acaba kredi kartı bilgilerim mi çalınacak , acaba fazla paramı çekecekler vb. ) Ama bizim yüzler ce referansımızda şimdiye   kadar böyle bir sorun olmamıştır ve olmayacaktır . Lütfen bizi başka sahte satıcılarla karşılaştırmayınız. !!!

 

        Ürünümüzü Sipariş Vermek İçin İsterseniz Sitemiz e Girip Telefon Numarınızı Bırakın Biz Size Sonra Dönüş Yapalım . www.adiyamancelikhantutuncusu.com Güven Tütüncülük - 30 Yıllık Tecrübe  Sipariş ve Müşteri Hizmetleri Numarası : 05466222002  İsterseniz telefon Numarımızı Arayın Ya da Whatsapp İletişime Geçin Yani her Türlü Bize Ulaşabilirsiniz .

Toptan siparişlerde ise bayi girişi yaparak avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz .

                                      tütün ile ilgili görsel sonucu

Adıyaman Tütünü Çeşitleri

 

        Bir çok Adıyaman tütünü çeşidi olabilir. Eğer sizde kaliteli , orijinal , katkı maddesiz ve güvenilir tütün almak istiyorsanız markamız size tavsiye edebileceğim en iyi kalitedeki tütünleri sizlere yani kullanıcılarımıza sunacaktır .

 

        Adıyaman tütün çeşitleri olarak isteğinize göre ve sevdiğiniz tada göre kıyım , yetiştirme süreçleri gibi bir çok dalda çeşidi değişe bilir . Eğer sitemizde Fiyat listesine bakmış iseniz orta , sert gibi terimleri görmüşsünüzdür . Tabi tiryakiler ve uzun süredir tütün kullanan bir kişi iseniz bu terimleri gayet iyi bilirsiniz . Fakat bilmiyorsanız bu makalemizde kısmen öğrenmiş olacaksınız . Adıyaman tütünlerinde yetişme şekline göre tadı değişir tütünün . Tütün ne nemli olmalıdır ne de kuru . Buda saklama biçimi ve kıyma şekli ile ilgilidir . Yani Adıyaman tütün çeşitleri yetiştirmeden , saklanmasına kadar uzanan faktörlere bağlıdır . Eğer kuru bir ortamda saklanan tütün nemsiz olur ve hem tadında hem de sizi tütünden soğuta bilir . Yetiştirme şeklinde ise katkı maddesi hormon gibi zararlı şeyler tütünün kalitesini düşürür . Markamızdan alacağınız her hangi bir çeşit tütün hiç fark etmez her hangi bir Adıyaman tütünü ‘ nde böyle bir şey asla bulamazsınız . Çünkü bizim tütünlerimiz kendi yetiştirdiğimiz ve kendi kıyımımız olduğu için size hiçbir şekilde kötü mal gönderme gibi  bir lüksümüz yok . Siz müşterilerimiz bizim markamızı ne kadar çok severseniz o kadar çok alışveriş yapacağınız için böyle bir işe kalkışmadık . Siz müşterilerimize en iyi tütünü ve isteğinize göre hafif orta sert olmak üzere 3 e ayırdığımız 10 larca çeşitteki tütünlerimize hiçbir şekilde katkı maddesi koymuyoruz . Zamanında toplanan yapraklar ile en iyi kaliteyi sizlere  sunuyoruz .  Her çeşitteki  Adıyaman tütünü ise markamızın size sunduğu bir diğer avantaj . Adıyaman tütününün bir çok çeşidi vardır . Sarı koyu sarı gibi renk ayrımları da tütünün yapıyla ilgilidir . Bir çok kişi için en önemli olan şey kokusudur . Tabi ki kokuda önemlidir bir tütünün orijinal olduğunu anlamanın en iyi 2 . yolu kokusundan geçer . Bir  Adıyaman tütününün kokusu bal gibidir ama değişe bilir . Bu da Adıyaman tütününün  çeşitliliğinden kaynaklanır . Adıyaman tütünü her  yerde satılır fakat asıl olan  kaliteli iyi korunmuş katkı maddesiz ve orijinal tütününü almaktır . Size en iyi tütünü bizim markamız sunacaktır fakat ben başka yerden bugüne kadar Adıyaman tütünü aldım diyorsanız bir diğer makalelerimizden olan Adıyaman tütünü nasıl anlaşılır ve ya Çelikhan tütünü nasıl anlaşılır ı okuya bilirsiniz . Size çok yardımcı olacak rehber makalelerdendir .  Adıyaman tütünü öncelikle bahsettiğimiz gibi bal gibi kokmalıdır eğer  başka bir yerden aldığınız Adıyaman tütünü bal gibi kokmuyorsa büyük ihtimal sahtedir . Tedbirlerinizi makalelerimizi okuyarak alabilirsiniz . Markamız sizin için en kaliteli tütünleri sağlayacaktır emin olabilirsiniz .

 

www.adiyamancelikhantutuncusu.com Güven Tütüncülük - 30 Yıllık Tecrübe  Sipariş ve Müşteri Hizmetleri Numarası : 05466222002

 

         Fakat markamız emin olun size en iyi tütünü sağlayacaktır emin olun hiçbir yanlışlığımızı görmeyeceksiniz . Vereceğiniz paranın kuruşuna kadar hak ettiğimizi anlayacaksınız ,

                                tütün ile ilgili görsel sonucu

Bilmeniz Gerekenler

Çelikhan Tütünü Nasıl

Anlaşılır?

 

     www.adiyamancelikhantutuncusu.com Güven Tütüncülük - 30 Yıllık Tecrübe  Sipariş ve Müşteri Hizmetleri Numarası : 05466222002

 Markamızın size teslim ettiği ve ya gelip almış olduğunuz tütünler tamamen orijinaldir . Bunu ilk almış olduğunuzda veya ilk kullanmış olduğunuzda anlayacaksınız fakat başka yerlerden tütün almışsanız ve şüpheliyseniz makalemizi okumanızı tavsiye ederim .

 

      Bir Çelikhan tütününde her şey önemlidir . Tütünün yapısı ve tat ı tütünün kalitesini ve orijinalliğini belirler . Adıyaman tütününde dikkat etmeniz gereken şeyler ise şunlardır :

 

      Eğer bir tiryaki iseniz zaten orijinal tütünü ilk kullanımda anlarsınız fakat daha ilk tütün içiminiz veya fazla yani aylarca tütün kullanmamışsanız bunu anlamanız zordur . Öncelik ile tütündeki en önemli faktörlerden birisi rengidir . Özellikle Adıyaman Çelikhan tütününün rengi bir ayrıdır . Hafif siyah sarı karşımı koyu bir renktir . Bu zorunlu değildir değişe bilmektedir rengi . Sarı oldukça kükürt oranı artar . Bu size tadında yansıya bilir fakat o kadar yansımaz . Tütünlerde en sevdiğim tütün rengi Çelikhan tütününün rengidir zaten . Eğer daha almamış iseniz tütününüzü veya bizim markamızı hiç kullanmamışsanız yani bizden almamışsanız veya hiçbir yerden almamışsınız ama gidip kendi elinizle almak istiyorsanız size bir tavsiyem daha var . Çuvalların veya torbaların altına bakmanız ve toz oranına bakmanız . Tütün çuvalının altında biriken tozlar fazla ise o tütünün toz oranı fazladır . Tütünde bulunan fazla toz oranı tütünün atık oranını arttırır yani size en düşük tütün kalitesini verir . Bir buram buram Anadolu kokan tütün değil bir toz içmenizi sağlar . Eğer böyle bir ihtimaliniz varsa muhakkak ama muhakkak tütün torbasının altına bakıp tozu kontrol etmenizi öneririm. Kıyım ‘ da faktörü de var . Her kişiye göre her tütün kullanan a göre değişir fakat hiç tütün içmemişseniz ve en iyi tütünü içmek istiyorum diyorsanız size önerim orta kıyımdır . Orta kıyımda tütünün kalitesi daha iyi belli olur . Tiryakiler de bu kıyımı sever ve kullanır . Neden kalın kıyım değil onu anlatıyım sizlere . Kalın kıyım tütünleri yakması zordur ve sert bir içim verir . olması gerekenden daha sert bir tat verir . Rahatsız olmanıza sebep olabilir . En iyisi orta kıyımdır ve yeni başlayanlar için uygundur . Fakat önceden de tütün kullanmışsanız ve yeteri sertlikte tütün bulamıyorsanız kalın kıyımdır . Size en iyi sert içimi o kıyım verecektir . Kokusu çok önemlidir .Kokusu bal gibi sert kokmaktadır . Kokusu sert olsa da içimi hafif ve güzel bir tütündür Adıyaman  tütünü .Bir diğeri ise satın alırken nem oranına bakın elinize alın ve biraz ezin  . Nem oranı açığa çıktığında ne kuru nede yaş olsun orta ayar bir nem oranı varsa kaliteli tütündür . Eğer çok kuru olursa size toz içiyormuş gibi hissettirir çok yaş olursada erken bozulur verdiğiniz para boşa gider .

 

        Sizlere bu makalemizde Çelikhan tütününün nasıl olması gerektiğiniz anlattık . Bizden alacağınız her hangi bir tütün çeşidi %100 orijinal ve  ne katkı maddesi ne hormon bulunmaktadır . Bu konuda markamıza sonsuz güvene bilirsiniz . 

                                  tütün ile ilgili görsel sonucu

Çelikhan Tütünü Toptan Alabilir miyim ?

 

        %100 Kendi imalatımız olan Çelikhan tütünümüz Adıyaman ‘ ımızın Çelikhan ilçesinin yaylasında %100 orijinal tütünler için  www.adiyamancelikhantutuncusu.com Güven Tütüncülük - 30 Yıllık Tecrübemizle

Sipariş ve Müşteri Hizmetleri Numarası : 05466222002Hiçbir  katkı maddesi kullanılmadan kendi ellerimizle hijyenik bir biçimde işliyoruz ve sizin için satışa sunuyoruz

 

        Bu Makalemiz de sizlere Çelikhan tütünümüzün toptan satış avantajını anlatacağız . Çelikhan tütünümüz toplu alımlarınızda daha uygun bir fiyata size gelmektedir . Her zaman toplu alım da daha avantajlı olacaksınız . Zaten Daha Önce bizden alış veriş yapdıysanız bu avantajları ve tütünümüzün kalitesini biliyorsunuzdur ve bizden yeniden alış veriş yapmak için buradasınızdır . Fiyatlarımız Her Bütçeye Uygundur . Artık Alman Malı Sigaralardan Kurtulacaksınız . 

 

İsterseniz Kredi Kartınızla Ödeyin İsterseniz de Ürününüz Kapınıza Kadar Gelince Ürününüzü elinize Alıp Paranızı Kuryeciye Ödeyin . Tabi Kredi Kartı Diyince çoğu insanın aklına Şu sorular geliyor ( Acaba kredi kartı bilgilerim mi çalınacak , acaba fazla paramı çekecekler vb. ) Ama bizimyüzler ce referansımızda şimdiye   kadar böyle bir sorun olmamıştır ve olmayacaktır . Lütfen bizi başka sahte satıcılarla karşılaştırmayınız.

 

Toptan Adıyaman

Tütünü Nasıl Alabilirim

tütün ile ilgili görsel sonucu  

        Toptan tütün toptan alınmış yani 2 kilo , 3 kilo , 4 kilo ve daha üstü miktarda alınmış tütünlere denir . Bizim markamızdan istediğiniz kadar kiloda tütün alabilirsiniz .

 

        Toptan tütün alıp satmak aracılığa girer . Bizde öyle bir durum yok . Biz kendi üretimimiz olan tütünleri kendi kıyım merkezlerimizde kıyıp kurutup gerekli işlemleri yapıp kapıda ödeme sistemi ile evlerinize kadar en iyi kalitedeki %100 orijinal tütünleri sizlere yani müşterilerimize sunuyoruz . Bizim markamızdan toptan olarak tütün alabilirsiniz . İstediğiniz tütünden istediğiniz kadar satın alabilirsiniz . Bir çok yerde toptan tütün satıcısı bulmanız mümkündür . Ama ne kadar gerçek , ne kadar doğru , ne kadar kaliteli olduğunu bilemeyiz onları da diğer makalelerimizden okuyup anlaya bilirsiniz . Başka bir yerde 3 , 4 ve ya 5 kilo gibi fazla oranda tütün almanızı önermem çünkü kalitesiz tütün satıyor olabilirler . Ve siz de kalitesiz tütün kullanınca tütünden tabi ki soğuyacaksınız . Şahsen ben kalitesiz tütün kullanınca ve ya sigara kullanınca ne Markamızın Adıyaman tütünü fayda ediyor . O yüzden Kaliteli tütün kullanmaya özen gösterin . Sigaralara zam gelmesi ile markamız sayesinde kaliteli tütünle buluşan ülkemiz toplumu bir paket sigarada 20 dal içiyorsa 1 kilo tütünde 800 dal sigara içmektedir . Bu yüzden de toptan tütün alıp en az 2 yıllık stoğunuzu yapabilirsiniz . Tabi kulağa komik geliyor fakat çevremde böyle yapan arkadaşlarımı çok görüyorum . Tabi ki her zaman farklı tütünleri deneyerek Anadolu ‘muzun nimetlerinden faydalanmak daha iyidir fakat bu da sigaraya verilen fuzuli paranın karşısına geçe bilinir . Size silikon içtiren Alman malı sigara yerine hakiki TÜRK malı Adıyaman tütünü bin kat daha iyidir . Özellikle bizim markamız yani tamamen orijinal tütün satan markamız sizler için ürettiğimiz tütünlere hiçbir hormon gibi kötü madde koymuyoruz tamamen size en iyi kalitedeki tadı vermeye çalışıyoruz . Çoğu makalede dediğim gibi ; tütün kültür işidir . Tütün içmek her yöreye göre değişe bilir . Bizden alacağınız Adıyaman tütünü adıyaman yöresine özel bir kalitededir fakat tüm Türkiye ‘ ye namını salmış olan bir tütündür . Özellikle bizim markamızın Adıyaman tütünü . Markamız Adıyaman ‘ da tütünlerini yetiştirdiği için bir Adıyaman kokusu tadı sezeceksiniz ilk çekişinizde . Tabi günümüze kadar Bitlis tütünü gibi kaliteli tütünler içen insanlarımız aradaki farkı pek fazla anlayamazlar . Fakat günümüze kadar en kötü tütün mamulü olan sigara içen insanlarımız ilk çekişinde Adıyaman tütününü neden bu kadar öve öve bitiremediğimi anlayacaklar . Sizlerin almadan önce beyninizde bir tad oluşsun diye tam anlamıyla anlatıyorum tütünlerimizi . www.adiyamancelikhantutuncusu.com Güven Tütüncülük - 30 Yıllık Tecrübemizle

Sipariş ve Müşteri Hizmetleri Numarası : 05466222002

 

        Siz bizim markamızdan alacağınız her tütün tanesi için biz onlarda dua edeceksiniz belki . Bu güne kadar toz mu içiyormuşuz diye . Bizim Markamız işte bu dualar ve müşterilerimiz sayesinde ayakta duruyor . 

İlgili resim

Tütün Alirken Nelere Dikkat Etmeliyiz


İnternet gibi küresel ağ sistemleri üzerinden alış- verişin yaygınlaştığı günümüzde artık tütünürünlerine , satıcılarına ve üreticilerine ulaşmak çok kolaylaştı.. sorun şu ki , tütün alırken diğer ürünler gibi gönül rahatlığıyla sipariş vermek doğru mu? 
Öncelikle tecrübelerimizden bahsetmek istiyorum, sitemizin ekibi olarak uzun bir Türkiye gezisine çıktık, piyasada onlarca çeşit tütünler gördük.. denedik , kokladık , sardık , içtik .. bir şeyi kesin bir şekilde fark ettik ki , piyasada neredeyse Adıyaman Çelikhan Tütünü olarak satılan hiçbir ürünün gerçek Çelikhan tütünü olmadığı.. bu bize çok üzücü geldi, çünkü aynı zaman da bizler Çelikhan tütün üreticileriyiz.. dünya kadar emeklerle oluşturduğumuz bu markanın piyasa da üç kuruş fazla kazanma hırsıyla tütün tüccarları tarafından hırpalanması bizi derinden üzdü.. bunun için siz değerli tütün müşterilerine tavsiyemiz , öncelikle Çelikhanlı insanlarımızdan tütün almanızı öneriyoruz.. belki de bu markayı onlar daha çok önemseyecektir.. sizlere orijinal Çelikhan tütünü vereceklerdir.. ama maalesef Çelikhanlılar bu işin ticaretinden çok üreticiliğini benimsemişler, çok azı bunun ticaretini yapmaktadır. Bizler sizlere orijinal , katıksız , saf Adıyaman Çelikhan tütününü ulaştırmakta, bu markayı önemseyen Çelikhanlı tütün üreticileri ve satıcısı olarak hizmet etmekten gurur duyuyoruz.. ve şunu kesin olarak belirtmek istiyoruz ki , Tütün kalitemizin değerini düşürmemek için sadece Çelikhan tütünü satıyoruz.. eğer diğer tütünleri almak istiyorsanız, diğer websitelerinden siparişinizi verin.çünkü , Çelikhan tütünü haricinde tütünbulundurmuyoruz.. 

Ayrıca , içinde kükürt , saratma gibi katkı maddeleri olan tütünlere dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Zaten insan sağlığına zararlı olan sigaraya birde katkı maddesi eklerseniz , sağlığınızı tamamen tehlikeye atmış olursunuz. Sizlere belirtmek isteriz ki , elimizde kesinle bu tür tütünleri bulundurmuyoruz. Saf tütün bitkisini alıp harmanlıyoruz ki, zaten Çelikhantütününün böyle bir katkı maddesine de ihtiyacı yoktur.. Websitemizin ekibi sizlere Adıyaman’ın Çelikhan İlçesinde Üretilen ve Adıyaman Çelikhan tütünü olarak marka yapantütün hakkında sürekli bilgi vererek , tütün hakkındaki bilgileri güncel tutmaktan , sizlerle ilkeli , güvenli ticaret yapmaktan gurur duyar .

 

ADIYAMAN TÜTÜNÜ HAKKINDA 

 

Günümüzde online ticaretin ve hızlı ulaşımın getirdiği nimetlerden bir tanesi de istediğin ürüne hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan ulaşmaktır. Teknolojik aletlerden, tekstil ürünlerine.. gıda malzemelerinden , tütün gibi içmelik ürünlerine.. ve daha bir çok ihtiyaca internetten rahatça ulaşabiliyoruz.. 

Türkiye de tütün denilince artık “Çelikhan” akla geliyor.. çünkü gerçekten tütün içicileri Çelikhan tütününün , diğer tütünlere oranla boğazı yakmadığı, doyurucu olduğu ve kokusundan doğal işlenişine kadar her şeyiyle farklılık oluşturduğunu bilmektedir. Çelikhan’ın tütün üretiminde ön plana çıkmasının nedenleri ise, öncelikle tütün tarlalarına emek harcamaları başta gelir. Her sene tarlalarını tütün için doğal beslenme kaynağı olan hayvan gübreleriyle beslerler.. kimyasal olarak üretilen gübre çok az kullanılır.. kimyasal gübre bitkiyi büyütebilir ama tütünün rengini ve tadını bozmaktadır.. ama hayvansal gübretütün için doğal besleyici olduğu için bitkiyi büyütürken aynı zamanda rengini sarartır vetütün içimini bozmamaktadır.. önemli bir nokta ise tütünün kimyasal gübreye oranla zamanında olgunlaşmasını sağlar.. buda tütünün kaliteli çıkmasına sebep olur..

Ayrıca , Çelikhan’ın iklim koşulları da tütün için elverişlidir. Özellikle suyun bol olması ki, bahsettiğimiz tütünler sulak arazi tütünleridir. Ve sonbaharın soğutucu rüzgarları tütünün sararmasına etki eden bir diğer faktörlerdendir.

Tarihten gelen tütün ekimi bilgileri ile doğal şartların da uyuşmasıyla beraber kaliteli birtütün üretimi gerçekleşmektedir. 

 

 

Neden Çelikhan Tütününü Almalıyım ?

 

 

Çelikhan Adıyaman'a bağlı küçük bir ilçedir. Tarım arazisi oldukça azdır, aynı zamanda tarım arazileri sulak ve verimlidir. Bu küçük tarım arazisi üzerinden geçimini sağlamak zorunda kalan halkımız, ektiği ekinleri çok kaliteli çıkartmak zorundadır. yaklaşık yüz yıldır, dedelerinden kalan tütün işinde, kayda değer bir tütün bilgisi edinmiştir. Şimdilerde ise artık dünya çapında bir marka değeri kazanmıştır. Fakat son zamanlarda bu marka değerinin farkında olan tütün tüccarları, başka bölgelerinin tütününü , Çelikhan Tütünü ile birlikte harmanlayarak dışarıya satmaktadır. Bu durum ise Çelikhan Tütün markasını bazen olumsuz etkilemektedir. Bunun için tütün alıcılarımızdan, güvenemedikleri insanlardan "Çelikhan Tütünü" almamalarını özellikle belirtmek isteriz. tutuncelikhan.com ekibimiz tamamen Çelikhanlılardan oluşmaktadır ve bu halkın yıllarca emek harcayarak edindiği marka değerine zarar verilmesini asla kabul etmemektedir. bunun için bütün tütünharmanlarımız, saf Çelikhan tütünlerinden oluşmaktadır.

 Ayrıca zaten zararlı olan tütünlerin daha uzun dayanabilmesi için bir sürü katkı maddesi kullanıldığını biliyoruz, oysaki Çelikhan Tütün üreticileri bu katkı maddelerini hiç bir zaman kullanmamıştır. tamamen tarladan doğal olarak alınan tütünler harmanlanarak , içilmeye hazırlanıyor.
tutuncelikhan.com Çelikhan Tütünü harmanlamakta , sizler için en iyi harmanı oluşturmakta kesinlikle bir numaradır.


Tütün alış-verişinde Çelikhanlı birinden tütün almanın avantajı nedir?

İlgili resim
       

 

 

Bitki ile uğraşanlar çok iyi bilirler ki, her mevkide ki , her toprağın bitkisi farklı olur.. Çelikhan ilçemizde de her tarlada ki tütünün rengi- içimi farklı olur.. Çelikhan küçük bir ilçedir, dolayısıyla hemen hemen her mevkideki tarlaların nasıl ürün verdiğini biliyoruz.. birtütün içicisinin istediği harmanı bu şekilde rahatça oluşturabiliyoruz..

 

 

 

Çelikhan Tütününü nasıl saklanır?

 

İlgili resim

 

Tütün üreticisi ve satıcısı olarak şunu söyleyebiliriz; tütün içimi ve rengi olarak kalitelendirilir. Tütün harmanlandıktan sonra serin bir ortamda kurutulmasına özen gösterilir, kuruduktan sonra kartonlanır (yada poşetlenilir ) eğer kurutulan bu tütün nemli bir ortama maruz kalırsa , hem renginde hem de içiminde bozulma olur.. Alacağınıztütünleri kuru ortamda muhafaza etmeye çalışınız. Eğer nemli bir bölgede yaşıyorsanız,tütün poşetiniz (yada kutusunu) ekstra bir kutunun içine koymanızı tavsiye ederiz. Ayrıca aşırı sıcakta da tütünde bozulma olacağını da unutmayınız

 

Adıyaman Çelikhan Tütünü

Alırken Dikkat Ediniz..!

 

 

 

Adıyaman Çelikhan tütünü alacaksanız, öncelikle tütünü aldığınız yere dikkat etmelisiniz.. çünkü Adıyaman tütünü ile Çelikhan tütünü arasında ciddi bir tat farkı vardır.. Çelikhantütünü boğazı yakmaz, gerçek tütün kokusu vardır ve ağızda kötü tat bırakmaz.. oysa Adıyaman ova tütünü sarı gözüktüğü halde insanı rahatsız eder.. sizlere ovatütününü Çelikhan tütünü diye satmasınlar.. bizden alacağınız tütünler kesinlikle sadece Çelikhan tütününden oluşmaktadır..sadece bizim tütünleri harmanladığımızı belirtmek isteriz.. hatta Çelikhan tütünü haricinde hiçbir tütün ürününü satmıyoruz.. tütünkalitemizi diğer tütünlerle bozmamak için sadece Çelikhan tütünü satıyoruz.. aynı zamanda ekibizin bir çoğu kendi tarlasının tütün ürünlerini satmaktadır.. en büyük kazancımız bu ! kendi ürünlerimizi araya aracı koymadan, markasını bozmadan sizlere uygun fiyata gelecek biçimde gönderiyoruz.

NEDEN ÇELİKHAN TÜTÜNÜ EN İYİ TÜTÜNDÜR ?

 
       

 

 

Çelikhan Tütünü, sedir olarak hazırlanmasından, tarlalara verilen önemden, ekilip biçilmesinde harcanan emekten , iklim koşullarına kadar bir çok faktörden dolayı kaliteli çıktığından bahsettik.. Ayrıca , insanların Çelikhan tütünü’nü tercih etmelerinin bir diğer nedeni ise doğrandıktan sonraki durumudur.. Tütün içenler bilirler, tütünü aldıktan sonra, diğer tütünlerde (Adıyaman ova tütünleri-Malatya tütünleri – Diyarbakır tütünleri vb.. ) renginde değişimler oluyor, içiminde acımsı bir tat oluşur , küflenmelere kadar bir çok değişim geçiriyor.. aslında bunun nedeni , o tütünlerin yaprak olarak zayıf olmalarından geliyor.. doğal olarak kısa bir zaman zarfında bozulmaya uğruyorlar.. fakat Çelikhantütün’leri bitki olarak da çok güçlü yaprakları vardır.. doğrandıktan sonra eğer “nem ve güneşe” maruz kalmazsa iki sene boyunca tadında ve renginde kesinlikle bozulma meydana gelmez.. hatta kaldıkça daha çok demlenir, daha lezzetli bir içimi oluşur. Müşterilerimize kesinlikle önerimiz, Tütünlerimizi nemden ve güneşten muhafaza ederek kullanmalarıdır. Tütünde kesinlikle bir bozulma meydana gelmez.. kaldıkça daha çok demlenir, daha lezzetli olur..

 

 

 

 

Nasıl Toptan Tütün Alabilirim ?

 

 

 

Çelikhan tütünü Süper , Sarı ve Kızıl olmak üzere üç ana tütün harmanından oluşmaktadır.. ve her bir harmanın fide yaprak çeşitlerinden hafif içim , tatlı sert ve sert içim olmak üzere toplamda dokuz çeşit Çelikhan tütünü harmanlamaktayız.. 

* Ayrıca sizin isteğiniz üzerine özel harmanlarda yapılabilir.. 
Bunun için bizimle telefondan yada e-mail ile irtibata geçiniz. Çelikhan tütünü harmanlamakta , sizler için en iyi harmanı oluşturmakta kesinlikle bir numaradır.
 
Unutmayın bizden alış-veriş yaptığınızda bizleri daha iyi tanıyacaksınız

                                   İlgili resim

 

ADIYAMAN TÜTÜNÜ

 

 

30 Yıllık geçmişimizle kendi tarlalarımızla yetiştirdiğimiz Katkısız ve hilesiz Adıyaman Tütününü tüm Türkiyeye online sipariş alarak kapıda ister kredi kartı ister nakit olarak gönderiyoruz . Tütünlerimize ve kalitemize güveniyoruz .

http://www.adiyamancelikhantutuncusu.com/adiyaman-tutunu

 

 

 

ÇELİKHAN TÜTÜNÜ

 

 

 
Elikhan Tütünü

 

http://www.adiyamancelikhantutuncusu.com/celikhan-tutunu

 

 

TOPTAN ÇELİKHAN TÜTÜNÜ

 

 

 

Toptan Çelikhan

 

 

http://www.adiyamancelikhantutuncusu.com/toptan-celikhan-tutunu

 

 

TOPTAN ADIYAMAN TÜTÜNÜ

 

 

Toptan Adiyaman

 

 

 

http://www.adiyamancelikhantutuncusu.com/toptan-adiyaman-tutunu

                              Bilgilendirme Ve Sipariş Ver

Bu kategoride ürün bulunamadı.