Kategoriler

BİLMENİZ GEREKENLER

BİLMENİZ GEREKENLER

 

                                                                                                                                    www.adiyamancelikhantutuncusu.com

                                               TOBACCO ile ilgili görsel sonucu

Musterilerimiz Online Tütün Siparişi Nasıl Verebilirler

TOPTAN ve PERAKENDE TÜTÜN FIYATLARIMIZ ASAGIDA AYRINTILI OLARAK AÇIKLANMIŞTIR.
MÜŞTERİLERİMİZ LISTEMIZI INCELEYEREK SIPARISLERINI VEREBİLİR.

 

       Online tütün alımını sitemizden %100 güvenilir şekilde alabilirsiniz.

 

       Sitemizden kapıda ödeme ve kredi kartı gibi seçeneklerimiz vardır. Size en uygun olan seçeneği seçip online şekilde tütününüzü satın alabilirsiniz . Emin olun sitemizde size en uygun fiyatlı tütünümüzü alıp sigara yerine tütün almanın keyfine varacaksınız. Online tütün olarak sitemizi tercih ettiyseniz eğer gerçekten kaliteli ve %100 güvenilir olduğunu tütününüz

elinize ulaşınca anlayacaksınız ve bir daha başka yerden tütün almanız imkansız olacak. Uygun fiyat ve kalite ile sitemizden online tütün almak çok basit ve çocuk oyuncağı . Öncelikle sitemize giriyorsunuz (www.adiyamancelikhantutuncusu.com adresinden sitemize giriyorsunuz) . Sitemizde online siparişinizi verebilirsiniz. Eğer istiyorsanız Telefon ile sipariş seçeneğimiz vardır . İnternet üzeri yani online alınan tütünlerimiz en iyi şekilde elinize ulaşır ve kaliteli tütün almanın ne demek olduğunu anlarsınız. Sigara almak yerine tütünümüzden alıp daha çok kar elde edebilirsiniz . Yumuşak içim ve sevilen tadı ile vereceğiniz ücrete değecek şekilde tütün almış olursunuz .

adiyaman tütünleri, Adıyaman Adıyaman ,Tütün adıyaman, tütüncülük, adıyaman tütün ,fiyatları adıyaman, tütünü adıyaman ,çelikhan tütünü ,açık tütün açık tütün al açık tütün daha mı ,iyi açık tütün faydaları ,açık tütün fiyatları açık tütün, nerede bulunur açık tütün, satışı açık tütün yararları Bitlis tütünü boş ,filitre ,Doğal Tütün, internetten tütün al ,kaliteli tütün Kaçak ,Tütün kıyılmış tütün organik ,tütün Pipo Tütünü sarmalık tütün sarma tütün sarma tütün ,al toptan tütün tütün tütün al ,tütüncü tütüncü dükkanı ,tütün dükkanı tütün fiyatları tütün ,free shop Tütün ,satan yerler tütün satın al tütün satış tütün satışı tütün sipariş tütün çeşitleri, tütün üretimi çelikhan çelikhan tütün, çelikhan tütünü

 İlgili resim

       Online tütün alırken bizi tercih etmeniz fiyat ve kalite bakımından seveceğiniz sitelerden birisiyiz . Tabi ki daha önce bizden alışveriş yapmamışsanız , Ama Eğer yapmışsanız zaten başka yerden almayıp hep bizi tercih edeceksiniz . Sitemizden alışveriş yaparak %100 orijinal tütünlerimizi alabilirsiniz. Kendimiz yetiştirdiğimiz tütünleri size online olarak satıyoruz . Hiçbir katkı maddesi bulunmamaksızın yetiştirdiğimiz tütünler ile size keyifli bir içim sunuyoruz. İnternet üzerinden aldığınız ürünlerinizi ayağınıza kadar kargo ile geliyor ve bunu sitemizin ana sayfasından az aşağı inince kargom nerede yazısından sorgulata bilirsiniz. Online tütünde en  iyi markalardan biriyiz. Bununla gurur duymamızın sebebi satıcılarımız ve tütünümüzü kullanan kişilerin tütünümüzü sevip başka tütün almamasıdır . Siz müşterilerimize en iyi tütünü sağlıya bilmek için uğraşıyoruz . Sitemizden tütünlerimizin fiyatını öğrene bilir ve kendinize en uygun olan tütünü rahatlıkla kullana bilirsiniz. En kaliteli yaprakları seçip kendimiz doğruyoruz. Ve böylelikle en kaliteli tadı sizin için sunuyoruz.

TOBACCO ile ilgili görsel sonucu

Türkiye’nin her yerinden tütünümüzü alıp kapıda ödeme ile alabilirsiniz . Online tütün ile mağazadan tütün almanın hiçbir farkı yoktur buna emin olun. Çoğu yerden , iyi tütünü internet sitemiz üzerinden daha uygun fiyata daha iyi tada ve daha hoş bir içime sahip olabilirsiniz. Kapıda ödeme ile daha kolay satın alıp tütünümüzün keyfini çıkartabilirsiniz. En iyi tütünlerimizi online olarak size verilen fiyattan satın alabilirsiniz . Fiyatlarımız tıkla online sipariş ver yerinden alta indikçe görebilirsiniz hafif içimli olan tütünümüzden tekel tütününe kadar neredeyse her türlü tütünümüz vardır. İsteğinize ve damak zevkine kalmış sizin istediğiniz tütün . Sitemiz sizin için en iyi kalitede olacak şekilde tütünleri ayağınıza kadar gönderir ve sadece size zevki kalır.

 

       Ve doyumsuz lezzeti ile sigara yerine tütün kullanmanın tadına varacaksınız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz . . . 

 

 

Adıyaman Tütünü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

       Türkiye’nin hatta dünyanın en iyi tütünü olduğu lanse edilir . Hem iklim hem yetiştirme tarzından dolayı en çok tercih edilen tütün arasındadır . İlk kez içenlerin boğazını çok hafif  yakar ama ilk içimden sonra asla yakmaz , dumanı çok azdır  ve insanı müthiş bir derecede rahatlatır . . .

       Bizim Adıyaman Tütünü ‘ müz %100 Doğal hiçbir katkı maddesi içermez . Türkiye’de hemen hemen her şehirde Açık tütün bulunmaktadır . Ama bu açık tütün bulunan çoğu yerde en kötü tütünü yüksek fiyata satan kar amacı güden insanlar var . Eğer Daha Önce sizde kötü Tütün Kullandıysanız büyük ihtimalle bu nasıl tütün diyip tütünü bırakmışsınızdır . Ama unutmayalımki her tütün aynı değil . Bizim Tütünümüz %100 doğal ve ISO markalı tütündür . Ve Tütünümüzü deneyip o rahatlığı hissedince eminimki bundan sonra başka tütün kullanmayacaksınız .  Açık tütün tüm Türkiye’de en çok tercih edilenler sırasına girdi . Ve Sigaraya Göre Daha az maliyetli Oluşu Ve Çoğu Sigardan Daha Keyif Verici Oluşu sayesinde tercih  edilen markayız . Ayrıca Toptan Tütün Satışlarımız mevcuttur . Adıyaman tütünü artık Tütün türlerinin arasında vazgeçilmez olmuştur . Kendi sigarasını kendi sarmak isteyenler , katkı maddesiz tütün isteyenler , Tütün içince rahatlamak isteyenler nerde buluruz böyle güzel tütünü diye  Aramanıza gerek yok Biz burdayız . . .

       Adıyaman Tütünü sayesinde sizde kendi tütününüzü kendiniz sarın alman malı pahalı sigaralardan kurtulun .  Biz Adıyaman Tütünü ‘ müzü kendimiz yetiştiriyoruz , hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz ve kendimiz doğruyoruz yani size sadece tütünümüzün keyfini sürmek kalıyor .                                                           

       Adıyaman ‘ ın Çelikhan ilçesinin yaylasında ürettiğimiz Tütünümüzü uygun fiyata sahip olmak için sitemizden sipariş verebilirsiniz . Sitemizde online sipariş verebilir veya telefonla arayıp yada whatsapdan sipariş verebilirsiniz . Sitemize Numaranızı bırakın biz sizi arıyalım ve güvenli alışveriş yapın . Ayrıca Güvenli ödeme seçeneklerimiz vardır . Ürününüz kapınıza kadar gelince kapıda ödemeyle ya da güvenli kredi kartı çekimiyle ödemenizi yapabilirsiniz .

Evet Size Artık Sadece Sipariş Vermek Düşüyor .
 Adıyaman Tütünü Çeşitleri

 

 

       Bir çok Adıyaman tütünü çeşidi olabilir. Eğer sizde kaliteli , orijinal , katkı maddesiz ve güvenilir tütün almak istiyorsanız markamız size tavsiye edebileceğim en iyi kalitedeki tütünleri sizlere yani kullanıcılarımıza sunacaktır .

 

 

 

       Adıyaman tütün çeşitleri olarak isteğinize göre ve sevdiğiniz tada göre kıyım , yetiştirme süreçleri gibi bir çok dalda çeşidi değişe bilir . Eğer sitemizde Fiyat listesine bakmış iseniz orta , sert gibi terimleri görmüşsünüzdür . Tabi tiryakiler ve uzun süredir tütün kullanan bir kişi iseniz bu terimleri gayet iyi bilirsiniz . Fakat bilmiyorsanız bu makalemizde kısmen öğrenmiş olacaksınız . Adıyaman tütünlerinde yetişme şekline göre tadı değişir tütünün . Tütün ne nemli olmalıdır ne de kuru . Buda saklama biçimi ve kıyma şekli ile ilgilidir . Yani Adıyaman tütün çeşitleri yetiştirmeden , saklanmasına kadar uzanan faktörlere bağlıdır . Eğer kuru bir ortamda saklanan tütün nemsiz olur ve hem tadında hem de sizi tütünden soğuta bilir . Yetiştirme şeklinde ise katkı maddesi hormon gibi zararlı şeyler tütünün kalitesini düşürür . Markamızdan alacağınız her hangi bir çeşit tütün hiç fark etmez her hangi bir Adıyaman tütünü ‘ nde böyle bir şey asla bulamazsınız . Çünkü bizim tütünlerimiz kendi yetiştirdiğimiz ve kendi kıyımımız olduğu için size hiçbir şekilde kötü mal gönderme gibi  bir lüksümüz yok . Siz müşterilerimiz bizim markamızı ne kadar çok severseniz o kadar çok alışveriş yapacağınız için böyle bir işe kalkışmadık . Siz müşterilerimize en iyi tütünü ve isteğinize göre hafif orta sert olmak üzere 3 e ayırdığımız 10 larca çeşitteki tütünlerimize hiçbir şekilde katkı maddesi koymuyoruz . Zamanında toplanan yapraklar ile en iyi kaliteyi sizlere  sunuyoruz .  Her çeşitteki  Adıyaman tütünü ise markamızın size sunduğu bir diğer avantaj . Adıyaman tütününün bir çok çeşidi vardır . Sarı koyu sarı gibi renk ayrımları da tütünün yapıyla ilgilidir . Bir çok kişi için en önemli olan şey kokusudur . Tabi ki kokuda önemlidir bir tütünün orijinal olduğunu anlamanın en iyi 2 . yolu kokusundan geçer . Bir  Adıyaman tütününün kokusu bal gibidir ama değişe bilir . Bu da Adıyaman tütününün  çeşitliliğinden kaynaklanır . Adıyaman tütünü her  yerde satılır fakat asıl olan  kaliteli iyi korunmuş katkı maddesiz ve orijinal tütününü almaktır . Size en iyi tütünü bizim markamız sunacaktır fakat ben başka yerden bugüne kadar Adıyaman tütünü aldım diyorsanız bir diğer makalelerimizden olan Adıyaman tütünü nasıl anlaşılır ve ya Çelikhan tütünü nasıl anlaşılır ı okuya bilirsiniz . Size çok yardımcı olacak rehber makalelerdendir .  Adıyaman tütünü öncelikle bahsettiğimiz gibi bal gibi kokmalıdır eğer  başka bir yerden aldığınız Adıyaman tütünü bal gibi kokmuyorsa büyük ihtimal sahtedir . Tedbirlerinizi makalelerimizi okuyarak alabilirsiniz . Markamız sizin için en kaliteli tütünleri sağlayacaktır emin olabilirsiniz .

TOBACCO ile ilgili görsel sonucu

Tütün Alirken Nelere Dikkat Etmeliyiz


İnternet gibi küresel ağ sistemleri üzerinden alış- verişin yaygınlaştığı günümüzde artık tütün ürünlerine , satıcılarına ve üreticilerine ulaşmak çok kolaylaştı.. sorun şu ki , tütün alırken diğer ürünler gibi gönül rahatlığıyla sipariş vermek doğru mu? 
Öncelikle tecrübelerimizden bahsetmek istiyorum, sitemizin ekibi olarak uzun bir Türkiye gezisine çıktık, piyasada onlarca çeşit tütünler gördük.. denedik , kokladık , sardık , içtik .. bir şeyi kesin bir şekilde fark ettik ki , piyasada neredeyse Adıyaman Çelikhan Tütünü olarak satılan hiçbir ürünün gerçek Çelikhan tütünü olmadığı.. bu bize çok üzücü geldi, çünkü aynı zaman da bizler Çelikhan tütün üreticileriyiz.. dünya kadar emeklerle oluşturduğumuz bu markanın piyasa da üç kuruş fazla kazanma hırsıyla tütün tüccarları tarafından hırpalanması bizi derinden üzdü.. bunun için siz değerli tütün müşterilerine tavsiyemiz , öncelikle Çelikhanlı insanlarımızdan tütün almanızı öneriyoruz.. belki de bu markayı onlar daha çok önemseyecektir.. sizlere orijinal Çelikhan tütünü vereceklerdir.. ama maalesef Çelikhanlılar bu işin ticaretinden çok üreticiliğini benimsemişler, çok azı bunun ticaretini yapmaktadır. Bizler sizlere orijinal , katıksız , saf Adıyaman Çelikhan tütününü ulaştırmakta, bu markayı önemseyen Çelikhanlı tütün üreticileri ve satıcısı olarak hizmet etmekten gurur duyuyoruz.. ve şunu kesin olarak belirtmek istiyoruz ki , Tütün kalitemizin değerini düşürmemek için sadece Çelikhan tütünü satıyoruz.. eğer diğer tütünleri almak istiyorsanız, diğer websitelerinden siparişinizi verin.çünkü , Çelikhan tütünü haricinde tütün bulundurmuyoruz.. 

Ayrıca , içinde kükürt , saratma gibi katkı maddeleri olan tütünlere dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Zaten insan sağlığına zararlı olan sigaraya birde katkı maddesi eklerseniz , sağlığınızı tamamen tehlikeye atmış olursunuz. Sizlere belirtmek isteriz ki , elimizde kesinle bu tür tütünleri bulundurmuyoruz. Saf tütün bitkisini alıp harmanlıyoruz ki, zaten Çelikhan tütününün böyle bir katkı maddesine de ihtiyacı yoktur.. Websitemizin ekibi sizlere Adıyaman’ın Çelikhan İlçesinde Üretilen ve Adıyaman Çelikhan tütünü olarak marka yapan tütün hakkında sürekli bilgi vererek , tütün hakkındaki bilgileri güncel tutmaktan , sizlerle ilkeli , güvenli ticaret yapmaktan gurur duyar         Fakat markamız emin olun size en iyi tütünü sağlayacaktır emin olun hiçbir yanlışlığımızı görmeyeceksiniz . Vereceğiniz paranın kuruşuna kadar hak ettiğimizi anlayacaksınız 

 

ADIYAMAN TÜTÜNÜ HAKKINDA 
 

 

Günümüzde online ticaretin ve hızlı ulaşımın getirdiği nimetlerden bir tanesi de istediğin ürüne hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan ulaşmaktır. Teknolojik aletlerden, tekstil ürünlerine.. gıda malzemelerinden , tütün gibi içmelik ürünlerine.. ve daha bir çok ihtiyaca internetten rahatça ulaşabiliyoruz.. 

Türkiye de tütün denilince artık “Çelikhan” akla geliyor.. çünkü gerçekten tütün içicileri Çelikhan tütününün , diğer tütünlere oranla boğazı yakmadığı, doyurucu olduğu ve kokusundan doğal işlenişine kadar her şeyiyle farklılık oluşturduğunu bilmektedir. Çelikhan’ın tütün üretiminde ön plana çıkmasının nedenleri ise, öncelikle tütün tarlalarına emek harcamaları başta gelir. Her sene tarlalarını tütün için doğal beslenme kaynağı olan hayvan gübreleriyle beslerler.. kimyasal olarak üretilen gübre çok az kullanılır.. kimyasal gübre bitkiyi büyütebilir ama tütünün rengini ve tadını bozmaktadır.. ama hayvansal gübre tütün için doğal besleyici olduğu için bitkiyi büyütürken aynı zamanda rengini sarartır ve tütün içimini bozmamaktadır.. önemli bir nokta ise tütünün kimyasal gübreye oranla zamanında olgunlaşmasını sağlar.. buda tütünün kaliteli çıkmasına sebep olur..

İlgili resim

Ayrıca , Çelikhan’ın iklim koşulları da tütün için elverişlidir. Özellikle suyun bol olması ki, bahsettiğimiz tütünler sulak arazi tütünleridir. Ve sonbaharın soğutucu rüzgarları tütünün sararmasına etki eden bir diğer faktörlerdendir.

Tarihten gelen tütün ekimi bilgileri ile doğal şartların da uyuşmasıyla beraber kaliteli bir tütün üretimi gerçekleşmektedir. 

 

Neden Çelikhan Tütününü Almalıyım ?  
  Çelikhan Adıyaman'a bağlı küçük bir ilçedir. Tarım arazisi oldukça azdır, aynı zamanda tarım arazileri sulak ve verimlidir. Bu küçük tarım arazisi üzerinden geçimini sağlamak zorunda kalan halkımız, ektiği ekinleri çok kaliteli çıkartmak zorundadır. yaklaşık yüz yıldır, dedelerinden kalan tütün işinde, kayda değer bir tütün bilgisi edinmiştir. Şimdilerde ise artık dünya çapında bir marka değeri kazanmıştır. Fakat son zamanlarda bu marka değerinin farkında olan tütün tüccarları, başka bölgelerinin tütününü , Çelikhan Tütünü ile birlikte harmanlayarak dışarıya satmaktadır. Bu durum ise Çelikhan Tütün markasını bazen olumsuz etkilemektedir. Bunun için tütün alıcılarımızdan, güvenemedikleri insanlardan "Çelikhan Tütünü" almamalarını özellikle belirtmek isteriz. Güven Tütüncülük www.adiyamancelikhantutuncusu.com ekibimiz tamamen Çelikhanlılardan oluşmaktadır ve bu halkın yıllarca emek harcayarak edindiği marka değerine zarar verilmesini asla kabul etmemektedir. bunun için bütün tütün harmanlarımız, saf Çelikhan tütünlerinden oluşmaktadır.

 Ayrıca zaten zararlı olan tütünlerin daha uzun dayanabilmesi için bir sürü katkı maddesi kullanıldığını biliyoruz, oysaki Çelikhan Tütün üreticileri bu katkı maddelerini hiç bir zaman kullanmamıştır. tamamen tarladan doğal olarak alınan tütünler harmanlanarak , içilmeye hazırlanıyor.
adiyamancelikhantutuncusu.com Çelikhan Tütünü harmanlamakta , sizler için en iyi harmanı oluşturmakta kesinlikle bir numaradır.
 
                                           
Aldığım Tütünün Çelikhan Tütünü Olduğunu Nasıl Anlarım ?  
 

Yıllarca Çelikhan tütünü üreten ekibimiz olarak, bunu sizlere şu şekilde özetleyebiliriz; artık neredeyse tütün tüccarları görüntü olarak bu işi çözmüşler, Çelikhan Tütünü artık sadece içilince anlaşılıyor. 

 

 

Bunun için tütünü aldığınız yere dikkat etmelisiniz. 

Çelikhan tütününü aldıktan sonra, deneyin. Eğer boğazda yanma oluyorsa yada ağızda kükürt tadı oluşturuyorsa Çelikhan tütünü olmadığını fark edersiniz.
 
  Çelikhan Tütününü,www.adiyamancelikhantutunu.com sitesinden neden almalıyım?  
  *sizlere hazırladığımız tütün siparişlerinizi aldıktan sonra , kapıda ödeme yapıyorsunuz.. yani ürün elinize geçtikten sonra ödemeyi yapıyorsunuz. 
*Eğer bizden toptan tütün alacaksanız, size öncelikle numune gönderiyoruz.. numune tütününüzü denedikten sonra , siparişiniz üzerine toptan tütününüzü gönderiyoruz. Biz Çelikhanlı tütüncüler ekibiyiz.
*Bizim ticaret anlayışımızda Güven önceliklidir. 
*Sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli canlı yardım hattımız hizmetinizdedir. 

Kafanızda oluşacak sorular için bizimle telefondan irtibata geçmenizi öneriyoruz..

 Kıyılmış Tütün
 
  Tütün alış-verişinde Çelikhanlı birinden tütün almanın avantajı nedir?  
  Bitki ile uğraşanlar çok iyi bilirler ki, her mevkide ki , her toprağın bitkisi farklı olur.. Çelikhan ilçemizde de her tarlada ki tütünün rengi- içimi farklı olur.. Çelikhan küçük bir ilçedir, dolayısıyla hemen hemen her mevkideki tarlaların nasıl ürün verdiğini biliyoruz.. bir tütün içicisinin istediği harmanı bu şekilde rahatça oluşturabiliyoruz..  
  Çelikhan Tütününü nasıl saklanır?  
 

Tütün üreticisi ve satıcısı olarak şunu söyleyebiliriz; tütün içimi ve rengi olarak kalitelendirilir. Tütün harmanlandıktan sonra serin bir ortamda kurutulmasına özen gösterilir, kuruduktan sonra kartonlanır (yada poşetlenilir ) eğer kurutulan bu tütün nemli bir ortama maruz kalırsa , hem renginde hem de içiminde bozulma olur.. Alacağınız tütünleri kuru ortamda muhafaza etmeye çalışınız. Eğer nemli bir bölgede yaşıyorsanız, tütün poşetiniz (yada kutusunu) ekstra bir kutunun içine koymanızı tavsiye ederiz. Ayrıca aşırı sıcakta da tütünde bozulma olacağını da unutmayınız

 

Adıyaman Çelikhan Tütünü

Alırken Dikkat Ediniz..!
 
 

Adıyaman Çelikhan tütünü alacaksanız, öncelikle tütünü aldığınız yere dikkat etmelisiniz.. çünkü Adıyaman tütünü ile Çelikhan tütünü arasında ciddi bir tat farkı vardır.. Çelikhan tütünü boğazı yakmaz, gerçek tütün kokusu vardır ve ağızda kötü tat bırakmaz.. oysa Adıyaman ova tütünü sarı gözüktüğü halde insanı rahatsız eder.. sizlere ova tütününü Çelikhan tütünü diye satmasınlar.. bizden alacağınız tütünler kesinlikle sadece Çelikhan tütününden oluşmaktadır..sadece bizim tütünleri harmanladığımızı belirtmek isteriz.. hatta Çelikhan tütünü haricinde hiçbir tütün ürününü satmıyoruz.. tütün kalitemizi diğer tütünlerle bozmamak için sadece Çelikhan tütünü satıyoruz.. aynı zamanda ekibizin bir çoğu kendi tarlasının tütün ürünlerini satmaktadır.. en büyük kazancımız bu ! kendi ürünlerimizi araya aracı koymadan, markasını bozmadan sizlere uygun fiyata gelecek biçimde gönderiyoruz.

NEDEN ÇELİKHAN TÜTÜNÜ EN İYİ TÜTÜNDÜR ?  
  Çelikhan Tütünü, sedir olarak hazırlanmasından, tarlalara verilen önemden, ekilip biçilmesinde harcanan emekten , iklim koşullarına kadar bir çok faktörden dolayı kaliteli çıktığından bahsettik.. Ayrıca , insanların Çelikhan tütünü’nü tercih etmelerinin bir diğer nedeni ise doğrandıktan sonraki durumudur.. Tütün içenler bilirler, tütünü aldıktan sonra, diğer tütünlerde (Adıyaman ova tütünleri-Malatya tütünleri – Diyarbakır tütünleri vb.. ) renginde değişimler oluyor, içiminde acımsı bir tat oluşur , küflenmelere kadar bir çok değişim geçiriyor.. aslında bunun nedeni , o tütünlerin yaprak olarak zayıf olmalarından geliyor.. doğal olarak kısa bir zaman zarfında bozulmaya uğruyorlar.. fakat Çelikhan tütün’leri bitki olarak da çok güçlü yaprakları vardır.. doğrandıktan sonra eğer “nem ve güneşe” maruz kalmazsa iki sene boyunca tadında ve renginde kesinlikle bozulma meydana gelmez.. hatta kaldıkça daha çok demlenir, daha lezzetli bir içimi oluşur. Müşterilerimize kesinlikle önerimiz, Tütünlerimizi nemden ve güneşten muhafaza ederek kullanmalarıdır. Tütünde kesinlikle bir bozulma meydana gelmez.. kaldıkça daha çok demlenir, daha lezzetli olur..  
 
Nasıl Toptan Tütün Alabilirim ?  
  Çelikhan tütünü Süper , Sarı ve Kızıl olmak üzere üç ana tütün harmanından oluşmaktadır.. ve her bir harmanın fide yaprak çeşitlerinden hafif içim , tatlı sert ve sert içim olmak üzere toplamda dokuz çeşit Çelikhan tütünü harmanlamaktayız.. 

* Ayrıca sizin isteğiniz üzerine özel harmanlarda yapılabilir.. 
Bunun için bizimle telefondan yada e-mail ile irtibata geçiniz. Çelikhan tütünü harmanlamakta , sizler için en iyi harmanı oluşturmakta kesinlikle bir numaradır.
 
Unutmayın bizden alış-veriş yaptığınızda bizleri daha iyi tanıyacaksınız
© 2017 | Yasal Uyarı: Tütün sağlığa zararlıdır.
 
İlgili resim
 

Türkiye tarım ve hayvancılıkta önde gelen ülkelerden birisi ve bu özelliğini fazlasıyla iyi şekilde kullanmakta . Tarımda bir çok ürünle birlikte tütün yetiştiriciliğide önde gelmektedir . Birçok ülke tütün tarımı yapabilmektedir , ancak kaliteli ve içime uygun tütün her ülkede ve yörede yetişememektedir .

            Özellikle kaliteli ve içime uygun en iyi tütünler ülkemizde “ Başta Adıyaman tütünü , çelikhan tütünü , bitlis tütünü, Ege bölgesi (Akhisar, Söke,Manisa,Denizli,Eşme civarı).Karadeniz bölgesi (Erbaa, (Bafra, Samsun, Amasya, Trabzon civarı).Trakya bölgesi (Keşan, Kırklareli çevresi).Marmara Bölgesi (Balıkesir, Bursa, Bolu, İzmit çevresi).Doğu Anadolu bölgesi Malatya, Bitlis, Diyarbakır, Muş, Hakkari)

Türkiyede birçok bölgede tütün yetiştirilmesine rağmen en sevilen tütünler genellikle doğu bölgelerinde yetişen tütünler oluyor. Doğu bölgesinin iklim ve toprak şartları tütün yetiştiriciliği için daha elverişli çünkü. Bizden en çok talep edilen tütünleri ise şu şekilde sıralayabilirim.

En iyi ve kaliteli tütünleri sıralarsak

Bizde Güven Tütüncülük olarak müşterilerimize en kaliteli Adıyaman tütünü ve çelikhan tütünlerini sunuyoruz . Müşterilerimizden sipariş aldıktan sonra tüm süreci mail yoluyla bilgilendirerek tütün müşterimize ulaşana kadar takibi sürdürüyoruz . Tütün güvenle ulaştıktan sonra hem tütünü satın alan  müşterimiz memnun oluyor hem de tütün satışını yapan biz memnun oluyoruz . Sonuçta bu işte her iş gibi müşteri memnuniyeti gerektiren bir iş .

Onun için çok ve problemli satışlar yapıp insanları mağdur etmektense az ama kaliteli tütünleri müşterilerimize ulaştırarak alışverişi sorunsuz tamamlıyoruz .

         “ İNSANLARIN MEMNUNİYETİ EN BÜYÜK KAZANÇTIR “

GÜVEN TÜTÜNCÜLÜK / ADIYAMAN

 

 

 

--- TÜTÜN HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER ---