Kategoriler

Adıyaman Tütünü Hakkında

Adıyaman Tütünü Hakkında

Adıyaman Tütünü Hakkında Merak Ettikleriniz

 

Adıyaman tütünü

       Türkiye’nin hatta dünyanın en iyi tütünü olduğu lanse edilir . Hem iklim hem yetiştirme tarzından dolayı en çok tercih edilen tütün arasındadır . İlk kez içenlerin boğazını çok hafif  yakar ama ilk içimden sonra asla yakmaz , dumanı çok azdır  ve insanı müthiş bir derecede rahatlatır . . .

       Bizim Adıyaman Tütünü ‘ müz %100 Doğal hiçbir katkı maddesi içermez . Türkiye’de hemen hemen her şehirde Açık tütün bulunmaktadır . Ama bu açık tütün bulunan çoğu yerde en kötü tütünü yüksek fiyata satan kar amacı güden insanlar var . Eğer Daha Önce sizde kötü Tütün Kullandıysanız büyük ihtimalle bu nasıl tütün diyip tütünü bırakmışsınızdır . Ama unutmayalımki her tütün aynı değil . Bizim Tütünümüz %100 doğal ve ISO markalı tütündür . Ve Tütünümüzü deneyip o rahatlığı hissedince eminimki bundan sonra başka tütün kullanmayacaksınız .  Açık tütün tüm Türkiye’de en çok tercih edilenler sırasına girdi . Ve Sigaraya Göre Daha az maliyetli Oluşu Ve Çoğu Sigardan Daha Keyif Verici Oluşu sayesinde tercih  edilen markayız . Ayrıca Toptan Tütün Satışlarımız mevcuttur . Adıyaman tütünü artık Tütün türlerinin arasında vazgeçilmez olmuştur . Kendi sigarasını kendi sarmak isteyenler , katkı maddesiz tütün isteyenler , Tütün içince rahatlamak isteyenler nerde buluruz böyle güzel tütünü diye  Aramanıza gerek yok Biz burdayız . . .

       Adıyaman Tütünü sayesinde sizde kendi tütününüzü kendiniz sarın alman malı pahalı sigaralardan kurtulun .  Biz Adıyaman Tütünü ‘ müzü kendimiz yetiştiriyoruz , hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz ve kendimiz doğruyoruz yani size sadece tütünümüzün keyfini sürmek kalıyor .            

Adıyaman Tütünü  ile ilgili görsel sonucu                                               

       Adıyaman ‘ ın Çelikhan ilçesinin yaylasında ürettiğimiz Tütünümüzü uygun fiyata sahip olmak için sitemizden sipariş verebilirsiniz . Sitemizde online sipariş verebilir veya telefonla arayıp yada whatsapdan sipariş verebilirsiniz . Sitemize Numaranızı bırakın biz sizi arıyalım ve güvenli alışveriş yapın . Ayrıca Güvenli ödeme seçeneklerimiz vardır . Ürününüz kapınıza kadar gelince kapıda ödemeyle ya da güvenli kredi kartı çekimiyle ödemenizi yapabilirsiniz .

İlgili resim

                                                        

Bu kategoride ürün bulunamadı.